Adok-Veszek

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Adok-Veszek

Témanyitás  Amaken Yoshimitsu on Szomb. 28 Márc. - 19:27

Mint ahogy a topic címe írja ide ki lehet írni olyan dolgokat, amelyeken túl szeretnénk adni pl egy katana, amit már nem használsz, így úgy is tudod hírdetni, hogy nem lépegetsz fel chatre. Ez azért is jó, mert így mások az eredeti árnál olcsóbban is megszerezhetik akár a dolgokat egymástól (mint való életben is nem a boltból vesszük újonnan, hanem használtan máshonnan). Viszont arra kérnék meg mindenkit, aki ide ír eladni valamit, hogy vegye figyelembe, hogy itt IC a dologok lehetnek egyediek. Így például ha a  fentebb említett Katana markolatán egy felirat van, az átadva is ott marad, szóval az ilyeneket kérlek jelezzétek. Illetve jöhetnek ide a fegyvert, felszerelést vagy egyebet gyártók IC is használható dolgai.

FONTOS!
Az itt vett dolgokat ugyanúgy ki kell játszani játéktéren (mesélői felügyelettel) vagy Élményben!!!

Amit a hirdetésnek tartalmaznia kell:

Kód:

[u][b]Tétel neve:[/b][/u] hogy nevezik az eladásra szánt dolgot
[u][b]Tétel Leírása:[/b][/u] az eladásra szánt tétel rövid leírása, az egyedi dolgok feltüntetése Kötelező!!!
[u][b]Ár:[/b][/u] mennyibe kerül a tétel - hány darabot szánsz eladásra

Amit a vásárlás postjának tartalmaznia kell:

Kód:
[u][b]Tétel neve:[/b][/u] hogy nevezik az vásárolni kívánt dolgot
[u][b]Eladó:[/b][/u] ki adja el a vásárolandó dolgot
[u][b]Darabszám:[/b][/u] mennyit kívánsz venni a dologból (csak annyit lehet maximum, amennyit felkínált az eladó)
[u][b]Összesített Ár:[/b][/u] hogy ne kelljen fölöslegesen számolgatni mennyit fizetsz összesen a dolgokért

Kérném az eladó szeméyleket hogy amint elkeltek a dolgaik húzzák ki a post szerkesztésével a tételeket
Amaken Yoshimitsu
Játékos

Taijutsu Pontok : 79

Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 361

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Adok-Veszek

Témanyitás  Amaken Yoshimitsu on Szomb. 28 Márc. - 19:41

hogy ne a leírást rondítsam el, íme az én eladási listám, illetve az árak alkuképesek Very Happy:

Tétel neve: Tücsök
Tétel Leírása: Egy tenyérnyi báb, melyet akár 1 chakra fonallal is irányíthatunk (a tökéletes mozgás érdekében ajánlott legalább 2 fonál). Egy kicsit vaskosabb egy átlagos tücsöknél, mivel a testében egy összecsavart robbanó cetli van elhelyezve, melyet bármikor aktiválhatunk felrobbantva így a bábot, és a környezetét. A Robbanás ereje egy átlagos robbanó cetli erejével egyenlő
Ár: 700 ryo/db - korlátlan mennyiségben

Tétel neve: Sáska
Tétel Leírása: Emberméretű báb, mely első ránézésre valóban sáskaszerűen hat, ám két pár karja és 2 pár lába vagy csak. A lábai szilárd, de rugalmas fákból épült össze, és egy különleges rugós szerkezetet is hozzá építettek, így a földről elrugaszkodva sokkal gyorsabb mozgást tud elvégezni, mint egy átlagos báb. A karja hengerekből épül fel, mely teleszkopikus karként szolgál, így kinyúlva, ha szerencsénk van csapdába is csalhatjuk az ellent. A kézfejek helyén egy-egy hosszú pengéjű kasza található meg, mely a Sáska fő fegyvere. Emellett a közelharci támadások ellen a Sáska fejébe egy kunai vető szerkezet van építve.
Ár: 25000 ryo/db - korlátlan mennyiségben

hasonlítás végett íme egy hétköznapi humanoid báb, amit a Fegyvereknél lehet venni Very Happy (mielőtt még azt hiszitek hogy csak zsugori vagyok xD)

Hagyományos báb
Rejtett fegyvereket nem tartalmazó, kezdetleges illesztésekkel ellátott, humanoid báb. Zajosan, ügyetlenül közlekedik, így éles harcban általában nem használják. Elsősorban edzésekre, előadásokra alkalmas. Bárki könnyen beszerezheti vásárlás során, nem csak sunagakureiek és nem csak bábhasználók.
Ár: 6000 ryo
Amaken Yoshimitsu
Játékos

Taijutsu Pontok : 79

Adatlap
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 361

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Hétf. 5 Okt. - 19:14

TALÁN ide illik.
Jigokutari eladó!
Na nem. A lényeg, hogy volt egy Saját Technikám, amit még régebben írtam, de már egy ideje kikerült a Saját Jutsujaim közül, mivel nem tartottam rá igényt és még nem tanultam meg. Ezért, újra megírhatja valaki. Ez a technika egy olyan technika volt, ami által az Állathasználó Shinobi és az Állata között olyan kapcsolat jön létre, ami által a használó érzékeli azt, amit az állat érzékel. (Íz, Szag, Látás, Hallás, esetleg Tapintás) A technika leírása elveszett, de pár sor az egész és le tudom írni annak, aki igényt tart rá.
Azért írok ide, mert tudom, hogy volt két JK aki szerette volna ezt a technikát, az egyik Akira (Aki aztán meg is valósította egy másik módon) a másik nem tudom ki volt, de most már újra van néhány új állathasználó, akiknek el tudom küldeni a leírást, hogyha elég gyorsak. Gondolom nem kell mondani, hogy ide írjon akinek "kell" a technika, mert akkor abból a többiek látják, hogy lemaradtak.

"Van, aki nem szolgált rá a szeretetre,
ezért csöndesen eloson egy sötét, üres
helyre, hogy a múlt réseit betöltse."

Karakterek: Kenshiro Mirubi, Yura Houji, Futeki Shiroi, Lanmao
Kenshiro Mirubi
Játékos

Taijutsu Pontok : 54

Specializálódás : megb***odni

Adatlap
Szint: S
Rang: Szökött Ninja / Amegami Vezetője
Chakraszint: 1331

Témanyitás  Hattori Arata on Csüt. 19 Jan. - 20:45

Mirubi-sama!
Én jelentkeznék a dologért. Igazából nem teljesen állathasználatról van szó (személyesen említettem ezzel kapcsolatban pár dolgot Smile ), de karakterkoncepciómba nagyon beleillene. Amennyiben még nem maradtam le a dologról, kérlek, privátban a leírást küldd át és majd átdolgozom a koncepció szerint, természetesen előtte leellenőriztetem Veled, hogy szerinted jó-e, csak aztán küldöm be majd ötletelőbe.

Ámbátor, abban az esetben, amennyiben ez csak állathasználókra vonatkozik, úgy ezt a reagot, kérlek, tekintsd tárgytalannak Smile

Előre is köszönöm és Slava Gundan!
Hattori Arata
Játékos

Taijutsu Pontok : 110

Specializálódás : Awaton

Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 705

Témanyitás  Akihiro Jaken on Szomb. 28 Jan. - 22:33

NEM LOPOTT!!!!! Elado egy tuzes kard, mar csaka tuz kell hoza,a  kard megvan. Csak 200000ch elore utalassal!!!
Na, de viccet félretéve, eme kard eladó!
A Hi no Tacchi / A Tűz Érintése egy tompa, kerekített hegyű, életlen kard, amely érzékeny a Katon elemű chakrára. Amint kézbe veszed a penge fellángol és plusz elemi Chakrát vezetve bele, az Endanhoz hasonló lángokat (NEM Lövedéket) tud létrehozni, amik nagyon kevés chakrába kerülnek és mindössze 10 méterig égetnek utána eltűnnek fokozatosan.
Ha bárkit érdekelne, chakráért, illetve más Mikulásos ajándékért adnám tovább!
További szép napot mindenkinek! ^^

,,Az lesz igazán erős, aki végig hisz magában!"
,,Inkább megbánom, hogy megbíztam valakiben, mintsem azt, hogy kételkedtem benne"

Mesélések:
 Obake Kaito - A Haza szolgálatában
 Arashi Himiko - Egy új élet
Akihiro Jaken
Játékos Mesélő

Taijutsu Pontok : 177

Specializálódás : Djuka 'Afroséró' Uchiha Jaken

Adatlap
Rang: Chuunin
Chakraszint: 867

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko on Vas. 29 Jan. - 9:03

Mai nap folyamán fogok írni a Mikinek, ha olyat kapok, ami nem kell elcserélem veled, de ha megfelel chakrát is adnék érte. Mennyi kérnél érte?
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Taijutsu Pontok : 60

Specializálódás : Betintázás

Adatlap
Chakraszint: 615

Témanyitás  Shihouin Aki on Vas. 29 Jan. - 10:10

Engem is érdekelne a cucc Very Happy De persze mivel Tomoko írt elsőnek Ővé az elsőbbség. Very Happy

UI: Tomoe-vel érdekelne csak lusta vagyok átlépni ^^
Shihouin Aki
Játékos

Taijutsu Pontok : 57

Adatlap
Szint: C
Rang: Civil/Orgyilkos
Chakraszint: 167

Témanyitás  Akihiro Jaken on Vas. 29 Jan. - 10:17

Kérem a liciteket! Very Happy
Na, de egyébként nézzük meg, hogy mit kapsz a Mikulástól, Tomoko, aztán meglátjuk. Egyébként hány chakrát érhet egy ilyen kard? Mert őszintén szólva fogalmam sincs. 20-30? Netalán 40? Tényleg nem tudom, de nekem minél több, annál jobb! Very Happy Very Happy

,,Inkább megbánom, hogy megbíztam valakiben, mintsem azt, hogy kételkedtem benne"

Mesélések:
Akihiro Jaken
Játékos Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Pént. 10 Márc. - 21:57

Arata: Leírom a technika teljes lényegét nyugodtan fogalmazd át szebbre. Anno Shikaku írta ezt le így.

Név: Találj ki neki nyugodtan ^^

A technika lényege, hogy a használó és a gazdája közötti érzékelési kapcsolatot hozzunk létre. A jutsu alapja egy vérszerződés, amely az állat és a gazdája között jön létre. Az állat és a gazdája vérét keverni kell és el kell zárni egy pecsétbe, így jön létre a chakrakapcsolat közte és az állat között. Ez után ezt a kapcsolatot használja fel a technikához.
Kapcsolódva az állat chakrájához és azon keresztül az érzékszervhez, agyhoz, információkat nyerhetünk ki az állat érzékeléséből, vagyis ha a látóidegeket vesszük célba, akkor látjuk, amit az állat lát, ha a halló területet akkor halljuk és így tovább. Ezt a technikát egy madárral nagyon jól lehet használni felderítéshez. A jutsu egyetlen hátulütője, hogy az osztott képet és érzeteket az agy nem tudja elhatárolni egymástól, ezért nyugalmi állapotban célszerű alkalmazni a technikát, különben menet közben a teljes koordináció zavar is felléphet. Könnyem bele lehet zavarodni. Ezen kívül célszerű elfedni, blokkolni az érzékeinket a technika használata alatt.

Besorolás: B
Chakraszint: 300

NÉV: Juukan Ninpo: Kemono Henge // Bestia Ninja Művészet: Vadállat Átalakulás
TÍPUS: Ninjutsu
KÉZJELEK: A kézpecsétek csak chakraaktivizáló jelleggel vannak jelen, hogy a jutsu a lehető leggyorsabban jöhessen létre. A Shikyaku no Jutsut aktivizáló kézjeleire van szükség, ezen kívül a használó chakrakontrolljára.

Bemutatás:

Egy már-már teljesen (undorítóan) művészi szintre fejlesztett technika, aminek alapja a használó teste. A testét alakítja át ideiglenesen, viszont a változások olyannyira radikálisak és alapjaiban teljesen természetellenesek, hogy az át és visszaalakulás rendkívül fájdalmas. Maga a technika a Chakra testen belüli irányítását és az így létrejövő maradandó, vagy ideiglenes fizikai változást veszi alapjául, valamint az ehhez kapcsolódó megkötéses technikák, amiket a használó ebben az alakban tud majd használni. Lényegében egy bestia kinézetét és tulajdonságait veszi át a technika használója. Teljes mértékben Testen Belüli Yin hatást váltunk ki. Lányegében a Baika no Jutsu (A technika testnövelő fele) egyik fizikálisabb változata, ami radikálisabb változásokat eredményez.

Leírás és Hatás:

A technika véghezvitele után, a használó testén, a testszőrzetével megegyező színű szőr fog nőni, ami nem a hajjal, hanem hegyes és durva állati szőrrel lesz megegyező. De ez már csak egy mellékhatás. Ezzel egy időben a használó csontszerkezete és izomzata is teljesen átalakul, ami rendkívül fájdalmas. A gerincoszlop meggörbül, a használó lábában és kezében, valamint az egész testén az izmok megduzzadnak és a háromszorosára nőnek. A karmai és a fogai megnagyobbodnak és kiélesednek. Csontvázszerkezete megerősödik és megvastagszik, így képes lesz a megnövekedett súlyát megtartani. Mivel az alakja teljesen elkorcsosul és elembertelenedik, valamint a gerince meggörbül, négykézláb ereszkedik. Mellső és Hátsó lábai ugyan úgy állnak, mint egy Macskának vagy kutyának, tehát szó szerint Négy Lába lesz. Ez a csontszerkezet és az izmok, valamint az inak átalakítását is igénylik. A bőr felület megnagyobbítása is fontos, ami szintén sok chakrát emészt, de a technika hatására még így is néhol keletkeznek sebek és megfeszült bőrrészek, ahol nem nő szőr. Amint a technika teljesen kifejti a hatását, egy négykézláb álló, 300cm magas, izmokból álló, szőrös nyálcsorgató vadállatot láthatunk magunk előtt, melynek testén gennyedző sebek és piros erek láthatóak.

Létrejöttének Folyamata:

Maga a technika a Chakra testen belüli irányítását és az így létrejövő, maradandó vagy ideiglenes átalakítást veszi alapjául. A technika kiindulópontja a Shikyaku no Jutsu, ahol a használó egy állat tulajdonságait ölti magára és annak viselkedését és felépítését figyelembe véve alakítja át magát „Vadállattá”. Fogait és karmait megnöveszti, izmait és csontszerkezetét a választott állat testfelépítésével ötvözi. (Pl.: Macskánál rugalmas csontok) Érzékszerveit chakrája segítségével kiélesíti. Ugyan ezeket a változtatásokat viszi véghez magán, csak sokkal radikálisabban. A méretét megnöveli a hatalmas és erős izomzattal, valamint az azt megtartó vastagabb és erősebb csontozattal. A Vadállatiasság teljes hatásának elérése érdekében, szőrt növeszt a testén, amely eltakarja az esetleges gyengepontokat és így a használó a szőrzetével képes lesz Hajtechikákat használni. Több felé kell koncentrálnia egyszerre, mivel ha nem arányosan és egy időben tágítja a bőrfelszínét és az izomzatát, annak szörnyű és fájdalmas következményei lehetnek, minek hatására a használó minden bizonnyal elájul.

Erőssége és Gyengesége:
A technika hatására a használó ereje megsokszorozódik, az Erős Kar technika szintjére kerül. Képes sziklákat morzsolni, falakat törni, valamint a súlya ellenére is a gyorsasága megnő, körülbelül a duplájára, ezt a csontszerkezet és a Négy Láb teszi lehetővé. Fogai és Karmai meghosszabbodnak így egy csapás is halálos lehet. Érzékszervek felerősödnek és a Shikyaku no Jutsunál is kiélezettebb érzékeket kap a használó, amik akár 2 kilométeres körzetben is bármit kiszagolnak. Továbbá teste sokkal ellenállóbb lesz a Fizikai támadások ellen.
Viszont, ha a használó felölti ezt a formát, akkor az állati ösztönei felerősödnek, és ha egy rejtett skizofréniával ötvözik, akkor akár teljesen elveszítheti az eszét a használó, ám ekkor az állati ösztönök teljesen uralmába kerítik a használót, így a visszaalakulásra már esély sincs, ugyanis a technika végrehajtása után nem kell folyamatos koncentrációt fenntartani, viszont ugyanannyi befektetett chakra szükséges a visszaalakuláshoz. Ha sikeresen magánál marad és megőrzi emberi tulajdonságait, akkor számolnia kell azzal a hatalmas fájdalommal, amivel az átalakulás és a visszaalakulás jár. Ezen kívül sebek is keletkeznek a bőrén, mivel az kitágul. Ezt lehet kicsit enyhíteni, de az plusz chakraveszteség. Sokszori használat során, a használó szervezete legyengülhet, és mélyreható fájdalmai lehetnek, melyek kihathatnak az egész életére.

Használható technikák:

- Hiába ismer több technikát a használó, ami ugyan úgy a testen belüli Yin-re épül, nem lesz képes magán használni. Az már túlságosan is bonyolult lenne, amire senki nem lehet képes, valamint megterheli annyira a testet, hogy az már nem képes tartani az iramot.
- Minden olyan technikát képes használni az "átalakult" amely nem a testén belül idéznek elő még több változást.

Megkötés:

- Shikyaku no Jutsu

Besorolás: A
Chakraszint:
500

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Pént. 10 Márc. - 22:00

Jaken: +5 Ch-t ajánlok meg érte Mirubiéból. Ez az alap. :333 Ki ajánl többet?

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko on Pént. 10 Márc. - 22:34

Nem tudom, h most akkor Mirubi mennyit is adna, de mivel nincs tét eddig, akkor Mirubira igérek további +10 chakrát. Most akkor 15 chakra a licitem?
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Akihiro Jaken on Pént. 10 Márc. - 22:40

Hát nekem annál jobb minél több nem igaz? Very Happy Egyébként meg igen azt hiszem, így a te licited 15. Egyébként már úgy voltam vele, hogy megtartom, mert jó lesz a Kenjutsuval, de... A chakra az chakra, nehéz annál ígéretesebb dolgot találni :3 Meg már amúgy is van Katonra érzékeny kardom, igaz, az nem tud tíz méteresre megnyúlni meg ilyenek. Viszont ha elérünk egy csábító ajánlatot - mondjuk már a 15 is ígéretes Very Happy - akkor készséggel adom át új tulajdonosának a kardot ^^

Mesélések:
Akihiro Jaken
Játékos Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Pént. 10 Márc. - 23:12

+5 ch vagyis 20 Chakrát adok érte. Surprised Na na na? Van valakinek mersze többet adni? Én le is nullázom magam simán. SIMÁÁÁN!

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Shihouin Aki on Szomb. 11 Márc. - 0:05

Engem érdekelne a Bestia Ninja Művészet: Vadállat Átalakulás nevű technika, azonban érdekelne, hogy ez egy alapjáraton higgadt és hideg vérű embernél mekkora vérszomjat és forrófejűséget eredményez?
Shihouin Aki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Szomb. 11 Márc. - 0:28

Mondjuk kétszerese a Shikiyaku no Jutsunak. Nem annyira nagyon durva de azért na.

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Shihouin Aki on Szomb. 11 Márc. - 1:11

És akkor ezt miként lehet megtanulni?Very Happy
Shihouin Aki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Szomb. 11 Márc. - 2:39

Mivel az én Saját Technikám amit ide tettem be hogy nem tartok rá igényt. Jelezted hogy neked kellene és így én neked adom. Magamtól lehúzom a te Sajátjaidhoz felírhatod oda írva hogy honnan van és hogy ez már el van fogadva. És akkor tanulhatod. ^^

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe on Szomb. 11 Márc. - 3:29

Rendben köszönöm! ^^
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Taijutsu Pontok : 76

Adatlap
Chakraszint: 420

Témanyitás  Akihiro Jaken on Szomb. 11 Márc. - 9:06

Remek! Mirubi lenullázva, a kard eladva 1177 ch-ért! Jó üzlet volt :3
No, de viccet félretéve, van aki többet adna a 20 ch-nál?

Mesélések:
Akihiro Jaken
Játékos Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko on Szomb. 11 Márc. - 11:58

25 chakra és egy közepes méretű kép saját háttérrel (1500 ryo), amit te írhatsz le, hogy nézzen ki (IC haszna nincs, viszont a lakásodba kiteheted játéktéren, nem rajzolom meg IRL)
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Szomb. 11 Márc. - 12:15

LOL
Akkor én +2 Ch-val toldom meg és akkor így 27 Chakrát ajánlok érte, valamint egy Shurikent XDD Nos Tomoko? Képes vagy ennél is többet felajánlani? Olyan "Ritka Fegyver" gyűjteményem lesz hogy nem igaz.

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe on Szomb. 11 Márc. - 12:42

Ha már lúd akkor legyen kövér. Mivel Tomoeval tűz specialista akarok lenni (részben) ezért szépen mutatna egy ilyen Kato elemi érzékeny kard a kezében. Harminc (30) azaz Sanjuu chakrát ajánlok érte!
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Taijutsu Pontok : 76

Adatlap
Chakraszint: 420

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Szomb. 11 Márc. - 12:58

Kiszálltam!
Tomoe és Tomoko vannak versenyben. Nyomja valaki feljebb a licitet?

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko on Szomb. 11 Márc. - 13:26

Tomoe viheti a kardot
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Akihiro Jaken on Szomb. 11 Márc. - 13:31

Ez esetben a kard eladva Tomoénak, 30 ch-ért! Használd egészséggel.

A Hi no Tacchi / A Tűz Érintése egy tompa, kerekített hegyű, életlen kard, amely érzékeny a Katon elemű chakrára. Amint kézbe veszed a penge fellángol és plusz elemi Chakrát vezetve bele, az Endanhoz hasonló lángokat (NEM Lövedéket) tud létrehozni, amik nagyon kevés chakrába kerülnek és mindössze 10 méterig égetnek utána eltűnnek fokozatosan.

Mesélések:
Akihiro Jaken
Játékos Mesélő

Adatlap