A Hónap Mesélője

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

Go down

A Hónap Mesélője

Témanyitás  Amaken Yoshimitsu on Szomb. Júl. 09 2016, 17:16

úgy érzem a mesélők felé is ki kéne mutatnunk mit érzünk, és jó lehetőség számunkra, hogy megmutassuk mennyire nem csak rólunk szól minden :3 a szabályok ugyanazok, mint a hónap legjobb játékosánál, csak itt nem admin ellenőriz, hanem egy önként jelentkező játékos, és a jelöltek itt most az oldal mesélői (JM is beletartozik) :3 természetesen ezt vegye mindenki poénnak, nem arról van szó, hogy a többi mesélő nem mesélne jól, sőt mindegyik mesélőnk és adminisztátorunk nagyszerű munkát végez. ;D De talán kicsit ösztönözni is fogja majd őket, hogy még izgalmasabb kalandokkal lássanak el minket Very Happy

a hónap legjobbjának jutalma: a következő hónapban, kikérhet egy teljes szabadnapot, amelyik napon büntetlenül pihenhet, és nem kell sehova sem postolnia. (na milyen kis kedves vagyok)

mindenki továbbra is csak 1 jelöltet nevezhet, ám nem feltélten kell neki mesélnie, a lényeg, hogy linkeld el a postot, ami szerint megérdemli szerinted az elismerést Very Happy

A hozzászólást Amaken Yoshimitsu összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 09 2016, 17:24-kor.
Amaken Yoshimitsu
Játékos

Taijutsu Pontok : 79

Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 361

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: A Hónap Mesélője

Témanyitás  Amaken Yoshimitsu on Szomb. Júl. 09 2016, 17:19

nost akkor én rögtön jelölök is.... jelöltem Jiraiya lenne, mert régen volt már ilyen BETEG és dúrva játékom amit ennyire élveznék x'D meg hát... az a sok egyedi elem o.o nem sűrűn jön meg egyik karimnak (itt msot Hanaeról van szó) az első virágzása >.> a jelölésem oka: POST
Amaken Yoshimitsu
Játékos

Taijutsu Pontok : 79

Adatlap
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 361

Témanyitás  Kenshiro Erisa on Csüt. Júl. 14 2016, 21:18

Üdv! Very Happy Az én jelöltem Terumi Mei, mert aranyosan oldalba döfte a karimat Very Happy Olyan kis cukin írta meg ^^ <3

http://narutohun.niceboard.org/t22p450-hatarvidek#47632

Ittene kezdődnek a posztváltások ^^
Kenshiro Erisa
Játékos

Taijutsu Pontok : 20

Adatlap
Rang: Genin
Chakraszint: 431

Témanyitás  Hirano Reina on Hétf. Júl. 25 2016, 23:41

A Hónap Mesélője címre szeretném jelölni Senju Tobirama-t, aki ha előtörténetet lát, nem fél elutasítani azt egy szimpla mémmel. Mindig ott van, ha meg kell említeni a vesszőhibákat. Akinek sosem elég hosszúak az előtörténetek. Mindig kickel, ha kickelnie kell. Nem szégyenkezik, ha le kell sújtania a banhammerrel. Ha azt mondod nem mered, Ő megteszi. Saját staffságát kockára téve védi meg a büszkeségét. Nem utolsó sorban pedig Tobi jó fiú. (^_^) 

Hirano Reina
Játékos Mesélő

Taijutsu Pontok : 35

Adatlap
Chakraszint: 390

Témanyitás  Akihiro Jaken on Kedd Júl. 26 2016, 11:33

Az én jelöltem is az öreg Ero-sennin.
Egyszerűen csak azért, mert az összes posztjának iszom minden szavát! Very Happy

,,Az lesz igazán erős, aki végig hisz magában!"
,,Inkább megbánom, hogy megbíztam valakiben, mintsem azt, hogy kételkedtem benne"

Mesélések:
 Obake Kaito - A Haza szolgálatában
 Arashi Himiko - Egy új élet
Akihiro Jaken
Játékos Mesélő

Taijutsu Pontok : 164

Specializálódás : Djuka 'Afroséró' Uchiha Jaken

Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 836

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe on Kedd Júl. 26 2016, 19:40

Az én jelötem Jiraya-sensei. Úgytudom nem mindennapi dolog itt az, hogy valaki egy első éves akadémistát kezd. Ő megbirkozott eme feladattak és remek történeteket mesél nekem. Rajtam kivül van még jópár mesélése és NJK-karaterek iránytása. Megérdemli az az 1 nap pihit! (Huha xD)
http://narutohun.niceboard.org/t36p175-ninja-akademia
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Taijutsu Pontok : 59

Adatlap
Chakraszint: 372

Témanyitás  Hirano Reina on Hétf. Aug. 22 2016, 10:35

A hónap mesélőjének jelölném Terumi Mei-t. Megalkotott egy olyan senseit nekem, akivel élvezetes a tanulás és most éppen próbálja a maga sajátos módján beavatni Reinát a fáramászás rejtelmeibe. Emiatt a poszt miatt teszem rá a voksom leginkább, de már mióta elindult a kaland nagyon bejön ez a bolondos (, biszexuális Rolling Eyes ) hippi nő. :3
- Annyiban trükkösebb az egész, hogy a chakráddal egy könnyed réteget tartasz fenn a talpad és a vízfelszín között. Mondhatni, mintha a chakrádon járnál. Itt sem lesz elég az egyszerű chakra ide-oda pikk-pakk és kész manőver, elvégre nem egy szilárd talajon próbálsz majd megmaradni. Na és remélem tudsz úszni, és van váltó bugyid, mert eléggé egy nedves partinak nézünk elébe - Kuncogott magában, majd visszasétált melléd, lelkesen helyezte tenyerét a hátadra és tolt egyenesen a víz felé, hogy nekiláthass új képességed elsajátításához. Persze a motiváló seggrepacsi most sem maradt el!
Hirano Reina
Játékos Mesélő

Taijutsu Pontok : 35

Adatlap
Chakraszint: 390

Témanyitás  Nara Akane on Hétf. Aug. 29 2016, 15:41

A Hónap Mesélője nekem Jiraiya, azért mert 19 perc alatt reagált a posztomra. Very Happy
http://narutohun.niceboard.org/t3026-anbu-megfigyelokozpont#52667
Nara Akane
Játékos

Taijutsu Pontok : 110

Specializálódás : Kábszi

Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Jounin
Chakraszint: 1015

Témanyitás  Nishikawa Karasu on Szer. Feb. 07 2018, 15:20

Hmm...de k*va régen volt ide írva. Ennyire elromlottak volna a dolgok? A chaten elég sok a panasz egy-két embertől, azonban én teljesen máshogy látom a dolgokat. 
Történt egyszer, hogy mondott nekem valaki valamit, amit akkor még valamiért nem fogtam fel. Pedig józan voltam. Aztán a tegnapi chatbeszélgetés után (aki ott volt tudja) eszembe jutott többek közt ez is.

Az ominózus mondat: "Azon is gondolkodom, hogy leadom a staffságot, de igazából csak miattatok nem adtam még le." 

Na igen...amikor valakinek élni nincs ideje, mégsem hagy szarban minket, mégis nekünk akar jót, pedig csak teher vagyunk neki. Na jó, a magam nevében beszélek Very Happy  Jelzem: Teljesen ingyen csinálja, a saját szabadidejét áldozva rá. Innentől kezdve senkinek nincs joga belekötni abba, hogy mit csinál, és hogyan. Ez most nem csak erre az emberre vonatkozik, hanem gyakorlatilag minden csóri staff tagra aki vizsga/meló/másnaposság miatt nem tud optimális tempóban haladni. Legalábbis ami a játékosainak optimális. Szívem szerint több embert jelölnék, de mivel meg lettem fenyegetve csak egyet jelölhetek, így marad Ő. Ja, és persze a leellenőrzött élmények miatt is ^^ 

Tehát a jelöltem nem más mint: Terumi Mei. 
Hajrá, és kitartás! 

Mielőtt bárki megvádolna, hogy én ezért kapok valamit, jelzem: NEM! (Mei akkor a sharingant azt intézed ugye?) 

UI: Ha valaki mellre szívja vagy magára vesz bármit...írjon pm-et Very Happy Abszolút nem személyes amúgy, próbáltam általánosságban fogalmazni, nyilván vannak gondok, de jó lenne nem átesni a ló túloldalára.
Köszönöm a figyelmet, Karasu voltam.
Nishikawa Karasu
Játékos

Taijutsu Pontok : 60

Adatlap
Chakraszint: 383

Témanyitás  Ajánlott tartalom