Tsuuzoku Tomoe

Go down

Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe on Kedd Júl. 26, 2016 7:31 pm

Akadémia Első év

Telnek a napok, bár a tudásom és képességeim folyamatosan fejlődnek egy dolog nem változik az első évem során. Ez pedig nem más mint a tudás szomjam. Az elhatározásom ami az első nap végén fogalmazódig meg bennem, miszerint olyan jó Shinobi akarok lenni mint Apa, hajt előre.
  Sok mindent megtanulok, sajnos egyenlőre csak elméleti anyagok nekem ez nem szegi kedvem. A Sugaku sennei-el eltöltött órák alatt megtanulom, hogy mi az a Chakra, mik a Chakraelméleti alapműveketek. Emelet ami nagyon fontos, az Taijutsu edzéseknek hála beindul a chakrakeringésem. De nem csak én fejlődök, az osztályból mindenki, viszont három ember fejlődését jobban látom mint a többiekét. Ez a három ember Kendo, Kato és Nora. Velük minden nap órákon át edzünk és ismerkedünk. Próbáljuk segíteni egymást, de ennek ellenére nem vagyunk egy szinten. Négyünk közül talán, sőt biztos, Kendo a legjobb. Ő jeleskedik legjobban Taijutsuban, valamint Ninjutsuban is Kato szintjén áll. Ez nem csoda hisz Ő már úgy jött az Akadémiára, hogy voltak alap ismeretei, mind elméleti mind gyakorlati, hála az Apukája edzéseinek. Kato jobb Ninjutsuban mint én, talán egy picit még Kendonál is. Ő az a három barátom közül akit a legjobb barátomként neveznék meg. Kato és Nora egy szinten állnak Taijutsuban, nem sokkal vannak lemaradva tőlem. Az igazat megvallva én inkább a Kunai és Shuriken dobásban jeleskedem. Szerencsémre nekem megvan a lehetőségem, hogy gyakoroljam ezt tanítás után, mivel találtam egy Kunait. A srácok csak az iskolában tudják gyakorolni mivel nekik nincs saját cél eszközük, ép ezért szoktam egyedül gyakorolni, nehogy megtudják, hogy nekem van. Emelet a kis plusz edzésem mellet legalább heti kétszer ellátogatok az Akadémia könyvtárába. Általában csak a könyvtárost találom ott, vagy őt se. A többi diákot nem igazán érdeklik a könyvek, nem értem ennek okát, rengeteget lehet tanulni belőlük. Nagyon szeretek Konoha történelméről, az előző Kagékról, valamint a falu híresebb Ninjáiról olvasni. Néha előfordul, hogy három héten belül kétszer is elolvasom ugyan azt a könyvet ha ezen témák egyikével foglalkozik. Ha meg kéne neveznem a kedvenc Hokagém azonnali és határozott választ adnék: Namikaze Minato. Sajnos nincs sok dolog leírva róla, csupán annyi, hogy olyan gyors volt akár a villám, valamint, hogy életét adta, hogy megvédje a falut. A könyvben amiben ezeket olvastam, volt egy kézzel beleírt szöveg. Nem mondanám szövegnek inkább csak egy mondatnak esetleg pár szónak.
  ~Konoha Sárga Villanása~ gondolom magamban miközben a könyv fölött gubbasztok. Körülbelül négy hónapja, hogy elkezdtem az Akadémiát. Ma a srácok mind hazasiettek mondván, hogy péntek van. Én megragadtam az alkalmat és beültem a könyvtárba. Körülbelül harmadjára olvasom azt a könyvet amiben a Hokagéktól írnak.~Lenyűgöző volt a Youndaime. Bárcsak többet tudhatnék meg róla.~ Elmélkedésem léptek zaja szakítja meg, valaki jön. Minden bizonyul Sugaku-san, a könyvtáros már régen elment. Sejtésem bejön pár pillanattal később a cigaretta füst csapja meg az orrom. Az első nap óta nem találkoztam négy szemközt a Sensei-el.
  Mintha tudta volna, hogy itt vagyok, ezúttal meg sem lepődött.
-Szervusz Tomoe. Ismét itt? Mit olvasol?
-Az előző Hokagékról szóló könyvet.
-Az előző Hokagék?- kérdi vissza Sugaku-san.- Hmm? Ép a Youndaime-samánál tartasz? Mit írnak róla ebben a kis újságocskában?
-Nem túl sokat, viszont itt van egy kézzel írt szöveg nézze.- válaszolom.miközben a Sensei felé fordítom a könyvet.
-Oooh, ez a Negyedik beceneve. Tudod miért hívták így?
-Azt olvastam, hogy nagyon gyors volt. Ebből arra a kivetkeztetésre jutok, hogy emiatt hívhatták így.
-Így van. Tökéletesítette a Második “Villám isten technikáját”. Ez a technika tuti nincs benne ezekben úgyhogy mit szólnál ha mesélnék róla, valamint Minato-ról is?- kérdi Sugaku-san miközben leül mellém. Én felé fordulok a székkel és érdeklődve figyelek.
-”Hiraishin no Jutsu.” Egy félelmetesen erős technika amit a Nidaime Hokage, Senju Tobirama fejlesztet ki és a Youndaime tökéletesítette. Ezzel a Jutsuval bárhova odateleportálhatsz ahol egy elhelyezett pecsét található. Ezt a pecsétet vagy harc közben helyezed el az ellenségen, vagy előre elkészített tárgyakon helyezed el. Minato például saját készítésű Tőrjein helyezte el a pecséteket, így ha eldobott egy ilyen Kunait azonnal ott teremhetett mellette. Ezzel kijátszva ellenségeit akik ráragasztottak ezt a nevet.
-Elképesztő.- Hirtelen csak ennyit tudtam kinyögni reakció képen.
-Na de.-Szólal meg ismét a Sensei miközben feláll az asztaltól.- Nekem most mennem kell. Ne maradj sokáig nehogy bezárjanak az épületbe. Hétfőn találkozunk, addig is kellemes hétvégét.
-Önnek is Sensei.
  Két hónapig nem történik semmi érdekes, továbbra is egyre többet tanulunk, edzünk. Még mindig járok a könyvtárba és mindenfélét olvasok. A faluban elő nemesebb klánokról, a küldetések minősítéséről. Körülbelül a tanév félénél járunk, én ép a falu egyik eldugott kis részén dobálom a kis tőröm ahogy mindig is. Egyre jobban és gyorsabban dobom el a Kunait. Sokat fejlődött ez a képességem. Bár elvagyok foglalva a dobálgatással, egyszer csak mikor ép készülnék eldobni a kést olyan érzésem támad mintha valaki figyelne az egyik közeli fáról. Arra lendítem a kezem és eldobom a Kunait, a falevelek megzörrennek majd egy ismerős hang csendül fel mögülem.
-Nagyon jó. Úgy látom fejlődtek az érzékelő képességeid Tomoe. De még van hova fejlődnöd, addig nem vették észre amíg én nem akartam. Viszont a korodhoz képest nagyon jó!
-Apa!
-Rég láttalak… Tomoe.-Mondja apám akit nem láttam mióta rácsempészte a medált a tőrre. Én habozás nélkül a karjaiba ugrottam. Ő szorosan visszaölelt majd egy kérdést tett fel.
-Hogy megy az Akadémia?
-Hát.. Szerintem jól. Mindig mindent beleadok.
-Helyes. Sokat fejlődtél a dobásban is. Figyelj mutatok valamit.-Ezt követően óvatosan félretolt majd a derekán jobb oldalt elhelyezett táskába nyúl. Elővesz három Kunait amelyeket az ujjai közt fog meg. Abban a pózban amiben az előbb ölelkeztünk meglendíti a kezet és belevágja a késeket abba a fába aminek a lomb koronájába dobtam az én tőröm pár perccel ezelőtt. A Kunaik pontosan egymás alá érkeznek, ugyanakkora távolságra egymástól. A mutatványtól tátva marad a szám.
-Mi lenne ha kicsit együtt gyakorolnánk ezt?-kérdi tőlem apám mosolyogva.
  Pár nap múlva ismét küldetésre megy viszont sikerült ez idő alatt elsajátítanom azt, hogy több Kunait dobok el egyszerre, bár a pontosságon még van javítani való. Ismét eltelik pár hónap különösebb történés nélkül. Lassan közeledünk az első év végére, így elkezdődik a kis csapatunkon belül az erőfitoktatás. Felakarjuk mérni egymás közt ki menyit fejlődött. A kunai dobó versenyt amit Sugaku-sensei vezényelt le köztünk én nyertem. Mindenki elámult mikor bevetettem az apámtól eltanult mozdulatot. A Taijutsu vetélkedőt már csak magunk közt tudtuk le. Mind én mind Kendo legyőztük Katot és Norat. Valamint Kato legyőzte Norat. Így már csak egy küzdelem maradt. Felmutatjuk egymásnak a fél kost, Kato visszaszámol és elkezdődik a Kumite. Amint elhangoz a “Mehet” szó én leguggoltam megtámasztottam magam a kezeimen és előre lendítettem a lábaim nem messze a talajtól. Bár sikerül kigáncsolnom őt, Kendo egy ügyes mozdulttal megtámasztja magát a kezén esés közbe és hátra löki magát olyannyira h lábra esik. Ezután rögtön egy tőke jól megszokott tenyeres támadásba lendül. Elkapom a kezét a bal kezemmel és kirántom balra, eközben a jobb kezemmel már vettem is a lendületet, hogy támadjak. Időm nem volt elindítani a kezem, Ő is kimozdult a kezeink irányába majd egy jól irányzott bal tenyeressel gyomron vág. Nem esem össze csupán begörnyedek. Kendo nem hagy nekem sok időt, kirúgja a lábam így én a földre huppanok. Pillanatokkal később a kegyelem döfésre nyújtja kezét, megindítja jobb kezét az arcom irányába, majd meg is állítja körülbelü öt centire az arcomtól. Ezt követően kinyitja kezét és tartja, hogy felsegítsen. Végül ugyan az lett az eredmény mint legutóbb, de egy cseppet sem vagyok bánatos emiatt.
 Egy hónappal később az első tanév utolsó napján ülünk a teremben.
-Jólvan srácok, a mai nappal hivatalosan is vége az első tanévnek. Hétfőtől már sokkal keményebb lesz. Mindenki pihenje ki magát addig, kellemes hétvégét.- Mondja búcsúzóul Sugaku-san a nap végén.
  Ezúttal én sem megyek  sehova tanítás után csak egyből haza. Otthon Anya egy tortával vár amin a “Gratulálunk Tomoe” felirat díszeleg, emelet a legnagyszerűbb meglepetés, hogy Apa megint itthon van. Egész estig mesélek Apának amíg anya mosogat. Bár még csak most lett vége az első évnek én már vártam a második kezdetét.
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Taijutsu Pontok : 59

Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 372

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Senju Tobirama on Csüt. Júl. 28, 2016 10:18 am

Szép terjedelmű történet. Néhol elírás és vesszőhiba, de egy ilyen hosszúságú irománynál, ez majdnem elkerülhetetlen. Összességében tetszett a történet, jól kihoztad a történéseket. Viszont a tökéletesítés csupán abból állt hogy intenzíven a kunaiokkal használta, én csak azért nem így, mert nem volt rá szükség Razz Ám visszatérve a témára, tényleg szép munka lett végeredményben így, a következő jutalmakkal honorálnám.

+10 Ch, ami E szinten szerintem egész sok Very Happy
+2 TJP a küzdelmek miatt.
Valamint amiért jó voltál, apuka megszánt még 2 kunaiial, ha elfogadod, írd fel. A Ch-t és a Taijutsu pontot felírtam.

Egy élmény volt! Tobirama..

Adatlap
Szint: E
Rang: Hokage
Chakraszint: Halálütés

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe on Kedd Okt. 18, 2016 2:46 pm

Akadémia II. év- Összegzés
Jiraiya kérésére

-Elmentem!
-Már megint hova mész Tomoe?
-Az Akadémia mögötti erdőbe kunait dobállni.
-Még csak az Akadémiára jársz de már agyon koptatod a fegyvereidet.- mondja anyám majd elmosolyodik. -Vigyázz magadra és vacsorára érj haza.
-Rendben. Na szia.
~Hihetetlen de már vége a 2.évemnek is. Pedig még csak most kezdtem el járni az akadémiára. Viszont nem lazsálhatok, attól, hogy nincs tanítás még edzenem kell. Még tovább akarom fejleszteni a dobó képességem.~ Gondoltam magamban miközben kiléptem a lakásból és elindultam a ház tetőkön ugrálva. ~Kendo elismerte, hogy jobban dobok mint Ő. Ez pedig nagy szó, hisz Ő mindenben nagyon jó. Bár ezen nem lepődök meg, az apja nagyon keményen edzi. De ettől még nem adom fel, nekem is jobbá kell válnom. Meg fogom tanulni AZT a technikát, még nem tudom, hogy kitől és hogyan de elhatároztam magam.~ Befejezve azt a gondolat menetet megállok az egyik tetőn és felnézek a kőbe véset arcokra. Nagyon jól látni őket a falu bármely pontjáról hisz magasan a falu fölött helyezkednek el. Pár pillanatig bámulok őket majd tovább haladok. Szerencsére közel van az úti célom így hamar oda érek. Kicsit beljebb megyek az erdőben, hogy senki se zavarjon meg. Nagyon élvezem a kis csapattal való közös edzéseinket, de néha muszáj egyedül is gyakorolnom.
~Jól van, itt jó lesz. Na akkor… ec pecc kihemecc.~Kezdem el magamban a jól ismert mondókát miközben az ujjammal az egyik fáról a másikra mutatok.~Te leszel a szerencsétlen.~ Állok meg az egyik kicsit messzebb lévő fánál. Jobb kezemmel lassan felpattintom a jobb lábamra erősített shuriken tartó tetejét majd kihúzom az egyik kunait. Lassú és határozott mozdulattal felveszem a dobó pozíciót és elindítom hátra a kezemet. Ezután egy gyors és hirtelen mozdulattal elhajítom a kunait amely mélyen belefúródik a kiszemelt fa kérgébe. Hátrább lépek pár lépést majd előhúzom a másik kubait is. Viszont ezt már nem állásból dobom el mint az előbbit. Veszek egy mély lélegzetet rápillantok az előbb eldobott kunaira majd behunyok a szemem. Hátraugrok egy nagyot és a levegőben alulról dobom el a kezemben tartott fegyvert majd a lendületet kihasználva egy hátra szaltót csinálok a levegőben. Mikor leérkezem a földre odapillantok a fára, kicsit csalódva tapasztalom, hogy a második kunai körülbelül 10centivel feljebb csapódott a fába.
~Fenébe! Pedig úgy akartam, hogy pont mellé érkezzen.~ Mérgelődök magamban mikor egy ismerős és rég nem hallott hang csapja meg a fülem.
-Ne légy letörve Tomoe. Nagyon szép dobás volt és már az is dicséretre méltó, hogy nem pattant le a fáról.
Meglepődött arccal fordulok hátra majd méginkább ledöbbenek mikor a hang tulajdonosa valóban az akiének hittem.
-Apa! Hogy kerülsz te ide?- Kiáltok fel majd elkezdem rég nem látott apám felé futni.
-Anyád mondta, hogy itt vagy.- válaszolja miközben összeölelkezünk.- Sajnálom, hogy ilyen sokáig távol voltam. Na de mesélj fiam, hogy telt a második éved?
-Izgalmasan, képzeld már túl vagyok az első verekedésemen. Tudod van három jó barátom akikkel egy csapatot alkotunk. Na van még egy négy fős csapat akikkel nem a legfényesebb a viszonyunk. Egyszer az egyik tanítási nap után egymásnak ugrottunk velük. Engem sajnos csúnyán kiütöttek miután kihúztam Kato-t a csávából. De végül megfutamítottuk Őket. Ezután nem történt több ilyen, folyamatosan a beszólogatások és a piszkálódások mindkét csapat részéről, de újabb verekedések nem történtek még. A verekedés után a srácokkal felismertük egymás legnagyobb erősségeit és egymást segítve edzünk. Mindhárman elismerték, hogy én dobok a legjobban, Kato nagyon jó ha taijutsuról van szó, Kendo nagyon eredményes mindenben de a Kenjutsu magas szinten megy neki, ja és ott van még Nora, Ő bár gyenge fizikailag a chakrakontrólja nagyon jó. Nem csoda, hogy az osztályban Ő sajátította el leghamarabb a Henge no jutsut.
-Henge no jutsu? Már megtanultátok?
-Igen. A tanév vége előtt 2hónappal. Egyik reggel bejött a Sensei és közölte, hogy:
“-Mivel már mindenki képes előhívni és áramoltatni a chakráját ezért ma megtanuljuk az első alap technikátokat.
-És mi lenne az Sensei?
-A Henge no jutsu. A technika lényege, hogy a chakrátokat a testetek felszínére koncentráljátok és megváltoztatjátok a kinézeteteket. Ez bármikor jól jöhet megtévesztésre vagy akár az ellenfél összezavarására. Első lépésként formáljátok meg a Kos jelét és koncentráljátok a chakrátokat. Most mindenki az én alakomat próbálja meg felvenni. Ehhez az szükséges, hogy koncentrálás közben elképzeljetek engem és azt, hogy úgy néztek ki mint én. Mindenki próbálkozzon a helyen pár percig, addig én megyek és elintézek pár dolgot.”
Ezt követően a Sensei kilépett a teremből. Mindenki tudta, hogy dohányozni ment. De legalább nem a teremben csinálta, már ez is nagy dolog volt. A Sensei távozása után én rögtön elkezdtem koncentrálni, eléggé nehéz volt így elsőre elképzelni is, így kicsit nehézkesen indultam meg. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy Nora kimondja a technika nevét. Mikor kinyitottam a szemem füstöt láttam felőle szállni. Alig pár pillanat alatt eltűnt a felhő, elképesztő módon Norának már sikerült is tökéletesen felvennie a Sensei alakját. Ezzel sokat segített mivel láttam miként is működik a technika. Amíg mindenki hűházott addig én ismét elkezdtem a koncentrálást. Sorra hallottam ahogy többen is megpróbálkoztak a technikával de a nevetésből leszűrtem, hogy csak torz Sensei-ek születtek. Nemsokkal később én is megpróbálkoztam vele, sajnos nekem sem lett túl tökéletes.
“-Henge no jutsu!
-Na Tomoe ez már majdnem jó lett, jobb lett mint a többieké, koncentrálj picit jobban és meglesz az.”
Kato ezekkel a szavakkal bátorított, Nora csak helyeslőn bólogatott. Legalább megtudtam, hogy jó úton járok.
“-Nora. Adj tippet kérlek.-Súgtam oda az előttem ülő barátomnak.
-Hááát, egyenletesen oszlasd szét a chakrád, ha ez sikerül valamint elegendő chakrát használsz akkor sikerülni fog a tökéletes átváltozás.”
Pár próbálkozással később már majdnem sikerült, apróbb szépség hibákkal mint például kapa fog, kidülett szem stb. Mikor a Sensei visszaért elmagyarázta még egyszer majd mindenkit kihívott egyesével és mindenkinek elmondta, hogy mit kéne másképp csinálnia. Egész nap azt gyakoroltuk, utána én még otthon is próbálkoztam. Másnap sikerült tökéletesen bemutatnom Nora segítségével.
-Hát fiam, le a kalappal. És az elméleti tanulással, hogy állsz?
-Szerintem nagyon jól, meg mindig eljárok a könyvtárba olvasni és tanulni.
-Mesélj a barátaidról, csak 4barátod van?
-Hát igazából mindenkivel jóba vagyok az osztályból kivéve azt a négy embert. De a legtöbb időt a kis csapattal töltöm, Kendoval, Katoval és Noraval. Mi négyen folyamatosan együtt vagyunk és nagyon sokat edzünk együtt meg külön-külön is. Amikor együtt edzünk akkor egymás gyengeségeit segítünk egymásnak felhozni. Én kenjutsut tanulok Kendotól, Kendo pedig tőlem próbálja ellesni a kunai dobás fortélyait. Nora taijutsu mozdulatokat sajátít el Katotól, Kato pedig a chakrakontrólját fejleszti Nora segítségével. Ezek az edzések a verekedés után alakultak ki, mikor megállapítottuk egymás erősségeit és gyengeségeit. Mikor egyénileg edzünk akkor mindenki a saját erősségeit fejleszti, hogy ezáltal még többet tudjon tanítani a másiknak.Kendo az örök riválisom, az apja sokat edz vele így mindenben nagyon ügyes, de leginkább a Kenjutsuban remekel. Mostanában egy Ninjato-val gyakorol rengeteget és már egész jól bánik vele. Kato a legjobb barátom, nagyon jó a taijutsuban, valamint már a tonfával is jól bánik. Nora kis csendes de a csapatunk tagja és a barátunk.
-Mesélj valami izgalmasat ami veletek történt.
-Egyszer történt egy olyan, hogy négyesben gyakoroltunk. Próbáltam Kendonak a kunai dobást tanítani, viszont Ő menőzni akart egy picit és így kis híján majdnem megölte Kato-t.
-Na mert mitörtént.
-Hát az úgy történt, hogy alápállásból mutattam neki, hogy kell dobni. Pár dobás után már egész jól ment neki ezért megdicsértem. Ettől viszont olyannyira magabiztossá vált, hogy megfogta a kunait, hátralépet és elkezdett pörögni. Azt tervezte, hogy majd így dobja bele a fába mert akkor biztos, jobb lesz a dobás. Viszont addig-addig pörgött, hogy elkezdett szédülni. Ahelyett, hogy abbahagyta volna a pörgést inkább eldobta a kunait. Ezzel úgy alapból nem lenne gond, viszont teljesen az ellenkező irányba dobta. Egyenesen Kato és Nora felé akik mögöttünk gyakorolták a chakrakontrolt. A Kunai egyenesen Kato felé tartott. Elkiáltottam magam, hogy “Vigyázz!”. Kato elpillantott felénk és szinte azonnal reagált. Amint meglátta a felé szállguldó kunait Nora felé ugrott és a földre döntötte magával együtt. Kendoval azonnal oda siettünk és aggódva kérdeztük nincs-e semmi bajuk.
“-Már, hogy ne volna!-Mondta Kato mérgesen. -Koszos lett a ruhám!”
Ezt követően mind a hárman nevetésben törtünk ki, még Nora is mosolygott a sálja alatt.
-Azért ez tényleg veszélyes volt, de legalább jót vidultatok rajta.
-Ja meg egyszer véletlen elejtettünk egy szarvast.
-Véletlen? Hogy lehet véletlen elejteni egy szarvast?
-Kato keze volt a dologban. Megkért, hogy had dobhasson már párat. Az első dobása elsuhant a fa mellet be az erdő mélyére. Egy furcsa hangot hallottunk így elkezdtünk futni a kunai irányába. Mikor oda értünk a szegény állat már csak a földön kapálózott. Kato szépen nyakon szedte.
-És mi lett a vége.
-Mindenki szólt a szüleinek és másnap csináltunk egy közös ebédet.
Ezt hallván apám nevetésben tört ki.
-Izgalmakban nincs hiányod ahogy hallom.

//Folytatás várható élmény formájában. Azért szedem külön mert az ezt követő rész már nem visszaemlékezés/mesélés.///
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Taijutsu Pontok : 59

Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 372

Témanyitás  Terumi Mei on Kedd Nov. 15, 2016 1:47 am

Akadémiai tanulóhoz képest nem kevés a történet, és sikerült összefoglalni nagyvonalakban, hogy mi történt a második évben. Erre ott volt apuka, mint segítség. Very Happy Így egész jó sztorik szoktak kisülni, ha valaki másnak meséljük el a történetünket az írás alatt.
A helyesírásra figyelj oda, és használd a Word-öt, ilyen szavakat máshogy írunk, mint a: chakrakontról helyett chakrakontroll. ^^

Jutalmad +7 Ch, és +2 TJP.

Engyounogou Hakuryuuin - Fából vaskarika
Ginoo Yukizaki - Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld
Kenshiro Shinju - Megszoksz vagy megszöksz
Kuriyo Iso - Egy másfajta küldetés
Komimushi Zanami - Egyenesen járni tudni kell (fagyasztott)
Fujikage Kizashi - Zápor, zivatar (fagyasztott)
Hateshi - Ami az arcok mögött lapul (fagyasztott)

Terumi Mei
Adminisztrátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom