Naruto/Boruto (Anime/Manga)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

Go down

Naruto/Boruto (Anime/Manga)

Témanyitás  Nishikawa Karasu on Hétf. Feb. 20 2017, 11:40

Ide jöhet MINDEN ami a Naruto világával kapcsolatos.
Természetesen aki el szeretné kerülni a spoilereket, az inkább maradjon távol, és ha belép, hagyjon fel minden reménnyel. 

Én nemrég néztem meg a Boruto the movie-t. A véleményem leírom amint lesz időm, viszont kíváncsi vagyok a tiétekre. Milyen volt a film? Egyáltalán erről a Boruto témáról mi a véleményetek? 
Másik: Amennyire észrevettem rengetegen utálják a fillereket. Jópár rész van ami tényleg időhúzás, és felesleges, de vannak olyan epizódok amikből többet tudhatunk meg a Naruto világáról. Ilyen pl a Sora-szál is. Megtudjuk belőle, hogy a Bijuuk visszamaradt chakráját be lehet gyűjteni (gondolom valami pecséttechnikával), és emberekbe zárni. Megismerjük a 12 ninja őrzőt, és a konfliktusukat, valamint elfilózgathatunk az egy király, két király kérdésen is. Na meg Asuma múltjáról is megtudunk ezt-azt. Ez csak pár dolog. De megismerünk más karaktereket, sorsokat, vagy technikákat is: Ott van pl Guren, aki kristály elemmel harcol, ez megint csak egy érdekesség. Na meg táp az ittenieknek Very Happy  Igen, sok a filler, de 207 rész meg túl kevés ehhez a világhoz. Ugyanis kb ennyi canon rész van tudtommal. Van amit Én is áttekerek, kihagyok, de inkább zavart pl az Orochimaruval való harc (Menny és Föld hídja). 20 perc alatt történt két ütésváltás Very Happy Abból az egyiket Kabuto adta. Meg a sok visszaemlékezés, te jó ég...
Nishikawa Karasu
Játékos

Taijutsu Pontok : 70

Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 428

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához