Hotdog a kávé a sült limonádé.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

Go down

Hotdog a kávé a sült limonádé.

Témanyitás  Katana on Pént. Jún. 16 2017, 17:19

Talán engedélyt kéne kérnem, de az én összegyüjtött vagyonkámról van szó amit tudtommal arra használhatók amire csak akarom. Meséljetek nekem a karakteretek egy nyári kalandjáról.  Éppen béke van és kapott egy szabad napot meséljétek el mivel tölti a szabadidejét. Mulatozhattok egy pazar strandom ragyogó napsütésben vagy azt tehettek amit csak akartok persze játékon kívül. Azt tehettek amit csak akartok. Minimum 500 szavasnak kel lennie. Az elkészült műveket ide kérem. Remélem sikerül ezzel egy kis vidámságot hozni a hétköznapokba.
1. helyezet: 10 000 ryo
2. helyezet: 5 000 ryo
3. helyezet: 3 000 ryo
Határidő június 30
Katana
Játékos

Taijutsu Pontok : 85

Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 508

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Hotdog a kávé a sült limonádé.

Témanyitás  Shiren on Pént. Jún. 16 2017, 18:31

Nahát!  Részemről támogatom a kezdeményezést a kis örömírásra. Very Happy Én személy szerint jó ötletnek tartom, ezt a fajta kezdeményezést. Hamarosan érkezik is a művem.

Edit: A nyeremény alapba szeretnék bedobni én is plusz Ryot.

1. Hely +20.000 Ryo (Összesen 30.000 Ryo)
2. Hely +10.000 Ryo (Összesen 15.000 Ryo)
3. Hely +5.000 Ryo   (Összesen 8.000 Ryo)

Mivel nekem több a pénzem, így úgy érzem, hogy többet is kell beleadnom, szóval nem lekörözni akarlak Katana ^^ Ez mindenképpen egy nagyon önzetlen és jó kezdeményezés! Very Happy

"Van, aki nem szolgált rá a szeretetre,
ezért csöndesen eloson egy sötét, üres
helyre, hogy a múlt réseit betöltse."

Karakterek: Kenshiro Mirubi, Yura Houji, Futeki Shiroi, Lanmao
Shiren
Játékos

Taijutsu Pontok : 54

Adatlap
Szint: S
Rang: Szökött Ninja / Amegami Vezetője
Chakraszint: 1331

Témanyitás  Shiren on Pént. Jún. 23 2017, 14:36

Amennyiben nem lesz más jelenetkező, akkor nekem is vissza kell lépnem, mert így nem fair Surprised

"Van, aki nem szolgált rá a szeretetre,
ezért csöndesen eloson egy sötét, üres
helyre, hogy a múlt réseit betöltse."

Karakterek: Kenshiro Mirubi, Yura Houji, Futeki Shiroi, Lanmao
Shiren
Játékos

Taijutsu Pontok : 54

Adatlap
Szint: S
Rang: Szökött Ninja / Amegami Vezetője
Chakraszint: 1331

Témanyitás  Nanja on Szomb. Jún. 24 2017, 11:52

Bu! Very Happy

Uhm,írok majd én is valamit,legkésőbb 30-ig el is küldöm ;p
Nanja
Játékos

Taijutsu Pontok : 109

Adatlap
Szint: B
Chakraszint: 450

Témanyitás  Nishikawa Karasu on Szomb. Jún. 24 2017, 11:59

Szerintem én is írok. Jól jönne a pénz, fantázia meg van. Na talán holnap. Vagy ha jut rá idő, még ma Very Happy
Nishikawa Karasu
Játékos

Taijutsu Pontok : 80

Adatlap
Chakraszint: 440

Témanyitás  Katana on Szer. Jún. 28 2017, 20:59

Úgy határoztam kitolom a határidőt így Július 30.-ig lehet beküldeni az elkészült műveket.
Katana
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Nishikawa Karasu on Vas. Júl. 30 2017, 14:59

Ez lenne a versenyművem (van ilyen szó?), alapvetően a karakter személyiségét kissé átvariáltam, hogy teret adjak a poénoknak, lehet nem kellett volna...de már késő a rákba is! Very Happy Ezt, nem szeretném megtörténtté tenni, mit ne mondjak elég abszurd lett Very Happy Nekem tetszik, fogadjátok szeretettel (vagy amivel akarjátok), leljétek benne örömötöket, bánatotokat, vagy akár a megváltást is megtalálhatjátok benne. O.o Bár ahhoz elég betegnek kell lenni, vagy csak be kell teknokolozni. No, de nem pofázok, 
ÍME:

Szabadnap. A legtöbb embernek ez egyet jelent egy jutalommal, amit kemény munkájukért cserébe kapnak. Másoknak ugyanolyan munkanap, csak épp mást dolgoznak mint egyébként. Nos igen, valaki nem bírja ki, hogy ne dolgozzon egy percet se. Még a végén valami piszkos marad, vagy nem lesz megjavítva, esetleg valaki meghal a kórházban...oké ez mondjuk érthető. A shinobik is kapnak néha kimenőt, eltávot, vagy hívhatjuk aminek akarjuk. De, hogy ezt ki mivel tölti az egyénfüggő. Azonban itt is kétféle egyént különböztetünk meg: Van aki tényleg arra használja a szabadidejét amire való, és van aki még ekkor sem hajlandó lemondani az edzésről. Menthetetlenek. Karasu általában (és ezt hangsúlyozom) mindkettőt beiktatja az ilyen szabadnapokba, ma azonban kivételt tesz. Egyetlen kérése van a világ felé: 
Hagyják a rákba aludni. Nagy kérés? Nos... 

Reggel 6:03

-Fiam! Kelj fel! Miért nem keltél még fel? Mi történt? 
Ayame úgy viharzott be fia szobájába mintha azt hinné életveszélyben van. 
Karasu a falnak fordulva aludt, a hangoskodásra azonban kinyitotta a szemét, megfordult a másik oldalára, és..egyenesen anyja szemébe nézett. Elképzelése sem volt arról mi a fene történik, épp ezért olyan dülledt szemekkel, és lebiggyedő ajkakkal bámult anyjára, mint aki...nos mint aki nem tudja mi a tosz van. Ayame ezzel mit sem törődött, lehúzta az ablakról a sötétítőként szolgáló fekete dzsekit, majd fiához vágta. 
-El fogsz késni ha nem öltözöl fel, mi a rákért nem öltöztél még fel? Tizenhét éves vagy, és anyád költ? Elmondom mindenkinek a faluban. Meg azt is, hogy depressziós vagy. Meg kórosan sovány, és túl fehér a bőröd. 
Ayame...nos igen. Karasu sem egyszerű eset ha azt nézzük, de Ayamét a legtöbb falusi cinikusnak, szórakozottnak, gyerekesnek, és túlságosan komolytalannak gondolja. Pedig ha tudnák...
Ott tartottam, hogy Karasu továbbra sem fogta fel, hogy ez most akkor vicc, vagy az anyja tényleg komolyan gondolja. 
-Anya. Azért nem keltem még fel egyem a drága szívedet, mert szabadnapom van. 
-Ó, nem mondod? 
Ayame fiához hajolt, aki ettől még jobban berezelt, és az orráig húzta a takarót. Végül az anya elmosolyodott, homlokon csókolta fiát, és a fülébe súgta: 
-Tudom. Oszt? 
-Mikor mondod már meg végre? 
-Mit? 
-Hogy miért nem szakadsz meg? De komolyan, szakadj már meg! 
Ayame kacagott, Karasu pedig hozzávágta a párnáját. 
Családi idill hm? Nos ez csak egy szokásos reggel a Nishikawa házban. Nem csoda, hogy Karasu néha idegbeteg. Nem, ez nem igaz. Most még nem az. 
A csodás reggeli után amit édesanyja...ööö akarom mondani Ő készített el, mert Ayame cseszett rá, Karasu sétálni indult.  Alvással akarta tölteni a napot, azonban "imádott" anyukája ebben megakadályozta. Ilyenkor örült egy kicsit a fiú, hogy az apja már nincs vele. Ugyanis hasonló mód élvezte fia "kínzását". Van bennük valami szadista hajlam no. Az idő ma elég szép volt ahhoz, hogy Karasu számításba vegye a fürdőt. Pénze van, nudistáskodni szeret kedve szintén, szóval miért ne?
Alapvetően előnyben részesíti a koedukált fürdőket, elvégre miért bámulná szexi férfiak izzadt testét, ha bámulhatja szexi nagymamák  lányok izzadt testét is? Sajnos kora miatt nem engednék be, azonban erre ott a jól bevált Henge no jutsu. //No, innentől kezdve jöhet a jelen idő.//

Amikor azonban a fürdőhöz ér, látja, hogy zárva van. Karbantartás. PONT MA. Ez viszont nem töri meg ifjú geninünk lelkesedését: 
-Yapp, akkor irány a part.
Út közben találkozik egy csapat lánnyal, akik kiröhögik valamiért. Megszokta. A parthoz érve keres magának egy helyet, aztán persze eszébe jut, hogy nem hozott semmit amire leülhetne. Szóóóval kell valami. Haza már nem szeretne menni, így is megsül a napon. Szerencsére egy talpig becsületes fiúval van dolgunk (by Ayame), épp ezért úgy dönt, hogy ellopja valaki törölközőjét.....iiiiigen. Nos, talpig becsületes shinobi nincs, csak talpig becsületes ember. Karasu most shinobi. Ez...ez egy mentség. Fogadjátok el. 
Geninünk tehát lenyúlja a törölközőt, elviszi a part másik szakaszához, majd ott leteríti, és leül. Micsoda leleményes gyerek. Ha ezt Ayame látná felpofozná, és azt mondaná neki, hogy a kaját is el kellett volna hoznia. Okos... 
Karasu inkább fürdeni szeret mint napozni, sőt. Utál napozni. Nem is érti mire jó, azonban anyja szerint túl fehér a bőre, szóval úgy dönt mégis napozik ma egy kicsit. Felhúzza a lábait, átöleli őket, és így ül a törölközőn. Pólóban, nadrágban, cipőben... Nemmm szereti a fényt annyira. Okay. 
Ezt a mutatványt tíz percig csinálja, mire úgy érzi felforr az agyvize, ezután leveszi a pólót, és a vízbe siet. Első lépésnél rálép egy éles kőre, másodiknál megcsúszik egy vizes kövön, a harmadiknál már a fejét veri egy kőbe. Végül valahogy csak sikerül bejutnia, kár, hogy nem a kijelölt helyen ment... 
Úszni tud, de jobban szeret fuldokolni, úgyhogy ezt a víz alatt teszi, a lányok nagy örömére. A parton ülők el sem tudják képzelni miért sikongat egyik másik. Nos, Karasu senbonnal szurkálja őket...Karasu vicces fiú. 
Mikor már úgy érzi elég víz ment a tüdejébe egy csodálatos felbukkanással a felszínre jön. Haját egyenesen az egyik lány arcába csapja, aki ezért az anyját kezdi szidni. Főleg. 
Karasu visszafogottan bocsánatot kér, majd megszúrja egy senbonnal. Aztán elrohan, csak ez a derékig érő vízben kicsit necces. A strand után fagyizni indul (a törölközőt magával viszi), azonban egy csapat srác megállítja, és a haján kezdenek gúnyolódni. Karasu elmosolyodik, majd ütések záporoznak, rúgások csattannak sípcsontokon, macskák nyávognak fel, végül három fiú fekszik a földön az ötből. Egy elfutott, egy pedig a közeli fának támaszkodik, és talán sír, talán epét hány, nem tudom... Mindenesetre rosszul van az biztos. 
A fagyizóban két ember van még rajta kívül, az egyik egy ötven év körüli nagypapa (legalábbis gondolom, hogy az), a másik pedig egy tizennégy év körüli lány. Elég...kirívó ruhában. Ez a csaj nem az a válogatós fajta (fagyik terén igen, ugyanis kb húsz perce nem tud dönteni a csoki, és a csokis keksz között), amint meglátja Karasut, szinte elájul. Látszik rajta, hogy valami nagyon nincs rendben nála, úgyhogy a fiú bátorkodik kérni magának, míg a kis hölgy eldönti, hogy most meghal, vagy orgazmusa lesz. Két gömböt kér, hogy milyet az lényegtelen (csoki vanília), az viszont biztos, hogy ha lenne halál ízű fagyi, és lenne elég pénze, akkor azt venne a mellette álló lánynak. Ugyanis képtelen eldönteni még mindig, hogy csokit egyen, vagy csokis kekszet. Karasu nem áll odébb, elvégre határtalan izgalmaknak lehet szemtanúja. Vajon csoki lesz? Vagy csokis keksz? Csoki? Csokis keksz? Csokis keksz? Csoki? Ezt egyelőre nem tudni, az viszont biztos, hogy pofon lesz ha így folytatja. Végül megszületik a döntés: Csokis keksz lett, 3800grammal, és kb tíz darab keksszel. De sajnos fiú, úgyhogy a lány másikat kér. Neeem, ezzel nem viccelünk. Ja, és Ricardónak hívják. Karasu elsétál, mivel fél, hogy ő az apa. A lány viszont utána megy Nishikawa Ricardóval, a fagyigyerekkel. 
-Hé, bocsi. Sz-szia. 
A fiú megfordul, belenyal a fagyijába, és azon gondolkodik vajon miért köszönt neki a lány. Ismernie kéne?
-Szia.
Majd megfordul, és indul tovább, elvégre ha ismerős, és ő nem ismerte meg...az elég kínos. Pláne, hogy az arcmemóriája jó. Legalábbis szerinte. 
-Várj már! Bocsi. Hogy hívnak? 
-Á. ~Szóval nem ismer~. Karasunak. 
Azzal indul tovább. A lány meg már agytumort kap, de lassan Karasu is, mivel ismét megszólítja. Szép, bimbózó kapcsolat kezdete. 
-Ne haragudj, én Kagome vagyok (nem az Inuyasha-ból...), és...szóval. Nem akarsz velem jönni? 
Karasu szemei tágra nyílnak. 
-Te egy halálisten vagy aki elvisz az alvilágba ugye? 
-Mi? Nem dehogy.
-Mehetünk. 
-Ahj, hallgass már meg. Sétálni szeretnék. 
-Ó...és ezt miért mondod el nekem? 
-Veled szeretnék!
-Jaaaa...ó gyere egyem a szívedet. De ezt mondhattad volna korábban is. Zavarban vagy? Azt hitted lány vagyok? Várj...még mindig azt hiszed? 
A lány meglepődik, nyilván másra számított. Egy intelligens, és jó humorú fiúra. (Bwahahahahaha - Ayame) 
Karasu megkéri a lányt, hogy karoljon belé. Út közben kapnak pár "leszbik" jelzőt, amit a fiú egy-egy eldobott senbon tűvel honorál. Úgy van fiam, szórjad azt a fegyvert, há' kinek kell az? 
Kiderül, hogy Kagome valójában tizenöt éves, és varrónőnek tanul. A lehető legtávolabb áll Karasu ízlésétől, ha lehet ilyet mondani, azonban nem hajtja el. Előbb összetöri a szívét...na jó nem. A fejét. 
A beszélgetést nem írnám le, így is írtam eleget, a lényeg, hogy egyikük sem halt meg, nem hangzott el a K betűs szó, a közösülés sem jött szóba, (és meg sem történt) és kiderült, hogy egész jól kijönnek egymással. 
Karasu nem táplál sok reményt aziránt, hogy valaha is összejönnek, elvégre a lány, számára túl nőies, túl törékeny, és túl magas a hangja. Már-már nyávogós. Nem tűnik ilyennek, de ilyen. Mindegy, egy menetre jó lesz. 
 A nap végén hazaér, és meglepetten tapasztalja, hogy a vacsora már kész, Ayame pedig őt várja.
-Nem mondtad, hogy randink lesz anya. 
-De beteg vagy! Bár...miért ne.
-Oké, azt hiszem ma korán lefekszem. 
-Kivel? 
Karasu megpróbál sushit etetni anyjával, hátha a torkán akad. Ayame azonban nem nyitja ki a száját. Mire a fiú csikizni kezdi, Ayame azonban kis híján eltöri a kezét. Amikor Karasu közli, hogy így nem fog tudni dolgozni, az anyja elengedi. 
-Tudod kit csiklandozz, megmondtam, hogy utálom.
-Azért nem kell megölnöd. Nem tudtam, hogy ennyire szereted a fiad. 
Ayame szíve meglágyul, magához öleli fiát, és ad egy puszit a homlokára. Így állnak jó pár percig, majd Karasu gyomra korogni kezd. Ayame viszont nem hajlandó elengedni.
-Na mi van, azt mondtad nem szeretlek. Neked semmi sem jó, büdös kölke?
-Most az miért jó, hogy itt halok éhen a karjaidban? 
-Hát, több marad nekem... 
Karasu kezeit anyja arcára helyezi, a szemébe néz és így szól: 
-Miért nem mondod el?... 

Nos ez lett volna a történetem, remélem tetszett, és nem léptem át semmilyen határt. Jó lenne nyerni, de igazából öröm volt megírni. Köszöntem a lehetőséget! ^^

Karasu 

UI: Egy kép Ayaméról
https://i.servimg.com/u/f11/19/74/54/76/tumblr10.jpg
Nishikawa Karasu
Játékos

Taijutsu Pontok : 80

Adatlap
Chakraszint: 440

Témanyitás  Katana on Hétf. Júl. 31 2017, 10:11

Mivel fülembe jutott, hogy van aki írni szeretne csak kevés a fennmaradó idő ezért meghosszabbítom még két héttel vagyis augusztus 14.-ig lehet beküldeni a kész műveket. A világban éppen béke honol és egy nyári szabad napotokról kell írni (minimum 500 szó). Ha elég ügyesek vagytok kiegészíthetitek a karakteretek "fizetését".
A díjazás:
1. 30 000
2. 15 000
3.  8 000
Sok sikert és jó szórakozást kívánok.
Katana
Játékos

Adatlap