Kageyama Yuriko

Go down

Kageyama Yuriko

Témanyitás  Yuriko on Kedd Aug. 22 2017, 23:16

Név: Kageyama Yuriko
Ország: Hang Országa
Rang: Genin
Szint: D
Chakraszint:
Kor: 15
Nem:

Felszerelések:
- Övtáska; Hátul a derekánál
benne: 5db Shuriken, 10db Robbanó jegyzet és 10db Makibishi
- Kunai tartó; a jobb combján
benne: 5db kunai
- Tantō; jobb vállánál hátul

Kinézet:
Átlagos magasságú fiatal lány. Hosszú sötét haját általában összefogva hordja, a szemei zöldek. Meglehetősen vékony testalkata van, de nem az az anorexiás típus, bőven van rajta izom. Többnyire zöld felsőt, egyszerű szürke nadrágot és kék ninja szandált visel. Öltözködésének egyik kedvelt kiegészítője a bandázs.
Jellem: Meglehetősen hűvös és arrogáns, nagyon ritkán mutat megbánást. Nem igazán van tekintettel másokra, éppen ezért, ha valaki hátráltatja egy küldetés során, akkor azt képes hátra hagyni, vagy saját kezűleg végezni vele. Szereti a konfliktusokat, ha látja, hogy valaki gyengébb nála, akkor gyakran kiprovokál egy harcot, ahol akár még meg is ölheti a szerencsétlent.

Technikák:
- Alap E szintű technikák
- Suimen Hokō no Gyō - Vízen Járás
- Utsusemi no Jutsu - Hang kivetítő technika(ez automatikusan jár az otogakurei kariknak?)

Elsődleges elem: Szél/Fūton

Előtörténet:
Lássuk csak, hol is kezdhetném a történetem. 15 évvel ezelőtt születtem a Hang Országában, egy földalatti bázison. A szüleim a mai napig Orochimaru hű szolgái, úgy tudom, hogy komolyabb ninja ranggal is rendelkeznek. Nem tudom más országokban ez hogy megy, de nálunk csak a legerősebb maradhat életben.
Éppen ezért 8 éves koromig minden úgy ment, ahogy egy átlagos ninja gyerek élete szokott. Azt követően viszont felfordult minden. Az egész azzal indult, hogy áthelyeztek egy kiképző bázisra, ahol nagyjából 40 gyermeket gyűjtöttek össze. Később persze kiderült, hogy csak nagyon kevesen vagyunk, akiknek a szülei amúgy is ninják voltak. A legtöbb „társam” árva volt, megvásárolták, vagy egyszerűen csak elrabolták a szüleitől.
Szóval, ott tartottam, hogy átkerültem a kiképző bázisra. Az élet itt már teljesen más volt. Minden napot azzal kezdtünk, hogy különböző elméleti dolgokat tanultunk. Ez különböző dolgokat takar. Volt, amikor magáról a chakráról tanultunk, a különböző hatásairól, hogyan alkalmazzuk és a többi. Máskor számolásokat végeztünk, hogyan kell eldobni a shurikent, hogy eltaláljuk a célpontot. Illetve volt olyan is, amikor magáról a világunk történelméről tanultunk. Talán ez az utóbbi volt az, ami engem mindig is lekötött. Majd az elméleti órák után jöttek a gyakorlati órák. A gyakorlat főleg abból állt, hogy megtanultuk az alapvető taijutsu mozdulatokat, különböző fegyverek forgatását, illetve megtanultunk célba dobni. Ezeken az órákon több kiképző is megfigyelt minket és különböző feljegyzéseket készítettek rólunk. Szinte mindig élveztem a gyakorlati órákat, egyedül az erőnléti feladatokat utáltam. Azonban nyavalyogni nem lehetett! Ha valaki nem csinálta meg a kiszabott feladatát, azt nagyon megverték.
Két évig tartott ez az időszak. Akkor azt hittük, a nehezén már túl vagyunk. Ez viszont csak a kezdet volt. A két éves alapkiképzést követően egy elméleti és egy gyakorlati vizsgát kellett letenni. Az elmélet az nagyon egyszerű volt, a gyakorlat viszont eléggé meglepett minket. A feladat konkrétan az volt, hogy egymás ellen kellett harcolnunk. A 40 főből így lett 20 fő a következő fordulóra. Nekem egy fiúval kellett összemérnem a tudásomat. Maga a harc nagyon gyors volt, hisz a fiú nem igazán remekelt a taijutsu órákon. Ennek ellenére több zúzódással és egy vágással a vállamon tovább jutottam. A legrosszabb viszont az volt, hogy a harc végén meg kellett ölnöm a fiút.
Sokunkat megviselte a gyilkosság, de a kiképzőink azt mondták, egyedül az erősek maradhatnak életben. Így hát túl kellett tennünk magunkat a dolgon. 10 évesen ez nem volt valami könnyű, de valahogy sikerült összeszednem magam. Ezután folytatódott a kiképzésünk, ahol megkezdődött az alapokra építkezés. Két év alatt nagyon alaposan megfigyeltek minket, ráadásul meg is tervezték a további kiképzésünket. A 20 főből voltak akik többen is ugyanolyan képzést kaptak és voltak akik egyénit. Én az utóbbihoz tartoztam.
Egyszerre két tanárom volt: az egyik, Tanaka, a taijutsu tudásomat fejlesztette, míg Kurumu Sensei különböző művészetekre tanított meg. Persze ezek mellett kaptunk még egy közös oktatást is, ahol megtanultuk az alapvető ninjutsuk használatát. Ez az időszak 5 teljes évet karolt át. Kurumu Sensei elárulta, hogy engem amolyan kémnek képeznek ki. Mivel csak kevesen nézik ki egy kislányból, hogy könnyű szívvel képes ölni, éppen ezért kitalálták, hogy megtanítanak a taijutsu rejtelmeire. Mellette megtanultam festeni, origamizni, énekelni, táncolni és két hangszeren(shamisen és shakuhachi) játszani.
A legnagyobb kihívást mégis a túlélés jelentette. Most már össze voltunk zárva, fiúk és lányok együtt aludtunk, tisztálkodtunk stb. A kiképzés mellett folyamatosan teszteltek bennünket. Volt olyan, amikor beállítottak minket egy szerkezet elé. A gép végülis egy "cölöpből" állt, amire rászereltek három mechanikus gyűrűt. A gyűrűkből két-két penge állt ki. A szerkezet lényegében azt csinálta, hogy találomra elkezdte pörgetni a gyűrűket, nekünk pedig el kellett kerülnünk a fegyvereket. Bizonyos szinten el lehetett távolodni a géptől, de ha valaki túlságosan eltávolodott, akkor egyszerűen csak közelebb lökték hozzá. Sajnos egyszer halállal végződött ez a teszt, ráadásul még az első év végén.
Így rövid ideig már csak 19-en voltunk. Azonban pár hét alatt szereztek valakit, aki pótolta a hiányzó tagot. Az illetőt Shinrinek nevezték és azt hiszem ő volt a legnagyobb görény, akivel eddig valaha is találkoztam. Pár évvel idősebb és képzettebb volt nálunk, ráadásul szeretett ezzel visszaélni. Gyakran terrorizált minket, néha pedig este sem hagyott nekünk békét.
A hátralévő éveket folyamatos tanulással és különböző tesztekkel töltöttük. A gyilkos masina szinte minden nap próbára tett minket, ráadásul hetente egyszer futóversenyt tartottak nekünk. A futóverseny abból állt, hogy bekötözött szemmel kellett körbefutnunk egy pályát, amit néhány méterenként „parázságy” keresztezett. Az első néhány próba mindenkinek nagyon rosszul ment. Egyre gyakoribbak voltak a sérülések, folyamatosan fáradtak voltunk, ráadásul Shinri is mindig kitalált valamit, amivel gyötörhetett minket.
A parázsfutást nagyon utáltam. Ugye bekötött szemmel kellett futkosnunk körbe-körbe. A parázságy annyira forró volt, hogy ha meztelen lábbal ráléptünk, akkor megégett a lábunk. Ha szerencsénk volt, akkor a homokban estünk össze és akkor simán csak megvertek minket. Ha viszont a forró parázson, akkor miközben benne feküdtünk, kaptuk az ütlegeket is. Egyik sem volt szerencsés... Tíz kört kellett itt lefutnunk, de nagyon ritka volt, hogy mindenki megcsinálta volna. Az első három-négy ilyen versenyben a középmezőnyben végeztem. Majd jött egy futam, ami azt hiszem örökre híres lesz. A szívem szinte már a torkomban lüktetett, annyira izgatott voltam. Eltökélt szándékom volt, hogy bebizonyítom mindenkinek, én vagyok az egyik legalkalmasabb arra, hogy fellépjen a ranglétra következő fokára. Hogy ezt megmutassam, készen álltam minden lépést megtenni! Így hát bevetettem minden tudásomat, amit eddig tanultam. Bekötött szemmel kísértek minket a rajthoz, majd vártak, amíg minden segítő eljött a pályáról. A tájékozódást már a korábbi futamokból megtanultuk, így tudtuk merre kell menni. Csendben vártam, hogy elkezdődjön a verseny, de szerencsémre a társaim mind zajongtak valamivel. Éppen ezért a hangok alapján fel tudtam mérni, hogy merre tartózkodnak. Pár pillanat múlva jelezték az indulást, így hát mindenki teljes erejéből futni kezdett. Én is így tettem, de pár méter után kihúzódtam jobbra, ahol csak egy társam volt. Léptünk párat, majd jött a parázs ugrás. Ekkor mindannyian elrugaszkodtunk, de közben én meglendítettem a lábam és eltaláltam vele a mellettem haladót. Én ugyanúgy átértem, mint a többiek, a szerencsétlen viszont elterült. Ezt pedig szépen folytattam a továbbiakban is. Valahogy mindig keresztbe tettem a többieknek: volt amikor a társamat a mellette lévőnek löktem, volt amikor elgáncsoltam a társam és volt amikor hátra húztam picit. Végül az utolsó kör végén egyedül értem célba. Tanaka Sensei nagyon büszke volt rám, azt mondta nagyon lenyűgözte az, ahogy végig küzdöttem a futamot. Jól esett a dicséret, de leginkább annak örültem, hogy a produkciómért cserébe pihenhettem egy keveset, ráadásul hosszú idő után komolyabb elsősegélyben is részesültem. Éppen ezért elhatároztam, hogy ha kell, piszkos eszközökkel, de elérem mindig azt, amit szeretnék. Ha ehhez az kell, hogy a társaimat a földbe tiporjam, akkor úgy is lesz!
Majd jött az utolsó év, ami talán a legrosszabb volt. Az az eszement Shinri molesztálta a lányokat. Én valahogy mindig megúsztam, de azt hiszem volt olyan, akit többször is megerőszakolt. Nem tudom a többiek hogy voltak vele, de én nagyon féltem. Éppen ezért volt nálam mindig egy hajtű. Elvégre, ha már elhatároztam, hogy én leszek a legjobb, akkor nehogy már ez az őrült húzza keresztül a számításaimat!
Ekkor már mindannyian értettünk az alap technikákhoz, ráadásul mindenki tudott valamilyen pluszt. Sajnos nálam ez a művészeteket jelentette. Eléggé el voltam keseredve miatta, de nem mertem panaszkodni. Majd egy nap Kurumu Sensei elvitt magával a bázis egyik termébe, ahol előtte még sohasem jártam. Lényegében csak egy hatalmas medence volt bent, ahol tanultam még egy utolsó dolgot. A Sensei azt mondta, ha átmegyek az utolsó vizsgán, akkor olyan technikákat fogok tanulni, amihez elengedhetetlen a megfelelő chakra kontroll. Éppen ezért megtanított a vízen járás művészetére.
Kezdetben csak bokáig érő vízben próbálkoztam. Megpróbáltam a chakrámat úgy eloszlatni a talpamon, hogy fent maradjak, de valahogy mindig elsüllyedtem. Egyszer sikerült megmaradnom a felszínen, de örömömben megszakadt a koncentrációm és elmerültem. Ezután a chakra mennyiségével variáltam, de amikor túl sokat adtam bele, akkor eltaszítottam a vizet, ha keveset, akkor pedig nem értem el vele semmi. Egy teljes napot vett igénybe, mire sikerült megmaradnom a bokáig érő vízben. Másnap a Sensei újra elvitt a medencéhez. Ekkor már az volt a feladatom, hogy megtanuljak sétálni, illetve futni a víz felszínén. Mivel az alapokra már rájöttem, így nem volt nehéz dolgom, fél nap alatt ezt is megtanultam.
Ezt követően kaptunk három nap pihenőt. Ez mindenkit meglepett, hisz ez volt az első alkalom, amikor mindenki azzal foglalkozhatott, amivel csak szeretett volna. Én leginkább azzal foglalkoztam, hogy kipihentem magam, illetve gyakoroltam a hangszereken. Majd a harmadik nap végén mindenkit elvezettek egy kisebb szobába. Mindenkit párban küldtek el aludni. Nekem Shinri jutott hálótársul, aminek nagyon nem örültem. Többször is megvert már, de még sohasem molesztált. Azon az éjszakán viszont én voltam soros.
Amikor megláttam, hogy őt is beengedték a szobámba, tudtam, hogy ebből baj lesz. Nem mondtam neki semmit, egyszerűen csak befeküdtem a fal mellé és próbáltam elaludni. A ruhámban volt egy meglehetősen hosszú hajtű, amit fegyverként is lehetett használni, ha úgy hozta a sors. Akkor éjszaka elővettem. Éberen feküdtem a földön és színleltem az alvást. Shinri valószínűleg arra várt, mikor alszom el, mert egyszer amikor már majdnem elaludtam, motoszkálás ütötte meg a fülemet. A szívem hevesen verni kezdett, de nem mertem kinyitni a szemem. Próbáltam a hangok alapján kitalálni, hogy mit csinál. Hallottam a ruhája surrogását, de picit hosszabb idő után sem volt a közelemben. A szemétje levetkőzött! Pár percig nem történt semmi, majd valamilyen fura hangot hallottam. Pár pillanat múlva megérintette a vállam. Ekkor felvisítottam, majd villámgyorsan talpra ugrottam. Sikerült meglepnem a fiút, így ő egyszerűen csak tátott szájjal nézett. Erre én erőteljesen arcon rúgtam.
Ezután elszabadult a pokol. Dulakodni kezdtünk: hol ő, hol én voltam felül. Megpróbálta letépni a felsőmet, de csak annyit ért el, hogy a ruhám ujját szakította el. Majd pár pillanat múlva letepert a földre. A hajtű az eszemben sem volt. Talán akkor ejtettem el, amikor talpra szökkentem. Mivel Shinri fölém kerekedett, minden erőmmel próbáltam küzdeni ellene. Ekkor érintettem meg újra a hajtűt. Nem is kellett sokáig gondolkoznom: mivel a fiú éppen a hátamon volt, az egyik kezem pedig szabadon mozoghatott, a tűt hátra lendítettem. Valami meleg azonnal ráfolyt a kezemre, éppen ezért megismételtem a mozdulatot. Újra és újra, míg Shinri le nem szállt rólam. A fiú hörgött, közben a kezével a testén ejtett sebeket markolta. Ekkor újra felvisítottam, majd rávetettem magam.
Reggel arra ébredtem, hogy Shinri hullájára borulva fekszem és nyílik az ajtó. Kurumu Sensei és egy idegen férfi nyitott be. A Sensei arcán először félelmet, majd egy hatalmas mosolyt láttam.
Miután kiengedtek a szobámból, egy fejpántot nyújtottak át nekem, amin rajta volt Otogakure jelképe. Így lettem beavatott tagja az otogakurei társadalomnak. És hogyan folytatódott tovább a történetem? Azt a továbbiakban megtudod!

A hozzászólást Yuriko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 28 2017, 21:25-kor.
Yuriko
Játékos

Taijutsu Pontok : 49

Adatlap
Szint: C
Chakraszint: 168

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Kageyama Yuriko

Témanyitás  Ootsutsuki Kaguya on Szer. Aug. 23 2017, 22:01

Üdv!

Kezdem is az elején, t
artalmilag megfelelő az előtörténet, szabályt nem szeg, és a választott faludhoz illően... bizarr. Very Happy Viszont, szerintem egy ilyen koncepcióval lehetne többet is kezdeni, és többet is kellene írni róla, elvégre a karaktered helyzete eléggé rendhagyó. Továbbá, ha az előtörténetedet annál a pontnál fejezed be, ahol jelenleg hagytad abba, akkor onnan is fogod folytatni a játékot. Ha ez volt a célod, akkor ezzel semmi baj nincs, de ha nem, akkor kell egy kerekebb lezárás. A karakteredről igazából nem sokat tudtunk meg, csak reagált a körülötte lévő dolgokra, melyek ugyan adnak egy sötét tónusú, és megrázó alapot a történetnek, előtörténetnek nem túl előnyös. Nem szaporítom tovább a szót, az előtörténeted ilyen formában sajnos el kell utasítanom, és meg kell kérjelek arra, hogy bővítsd ki pár mondattal, illetve tudjunk meg többet a karakteredről, akit bemutatni kívánsz nekünk. Ugyan is az olvasottak alapján tényszerű, hogy egy hidegvérű gyilkosnak szánod, de azért ő sem fogadta el a sorsát ölbe tett kézzel, nem de? Very Happy

- Kaguya
Ootsutsuki Kaguya
Mesélő

Specializálódás : Szadizmus

Adatlap
Szint: S
Rang: LvL99
Chakraszint: Forthehorde

Témanyitás  Yuriko on Hétf. Aug. 28 2017, 21:26

Ment a változtatás, bár nem tudom mennyire lett sikeres. A játékot pedig a történet befejezését követően szeretném majd kezdeni, tehát friss otogakurei geninként, aki eddig még semmit sem látott a világból és azt sem tudja, hogy mivel folytatódik az élete.
Yuriko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Ootsutsuki Kaguya on Kedd Aug. 29 2017, 23:08

Üdv!

Az eszközölt változtatások fényében most már elfogadom az előtörténeted. Sőt, találtam is neked egy tökéletes mesélőt, hamarosan meg is talál egy sötét sikátorban. Egyedül. ^^ Na, nem kell komolyan venni (a sikátoros részt legalábbis), íme a kezdőértékeid:

Rang:
Genin
Szint:
D

Chakra: 120
TJP: 15
Ryo:
0

Ajándék technika: Hitei Mushou // Szálló Tű Köd

A használó képes apró tűk tucatjait-százait kilövellni szájából, amik lehetőség szerint mérgezettek.
A tűket a technika használatához meg kell tanulni mozgatni és átalakítani a torokban. Az apró tűkből körülbelül száz lehet egyszerre elzárva egy ninja torkában.
Chakraszint: 120
Besorolás: C

Na, hess adatlapot írni, és kezdődhet a játék!

EDIT: Oké, le kellett volna okéznom, hogy mehet az Utsusemi no Jutsu, valamiért arra asszociáltam, hogy alapból jár neked. Felírhatod azt is.
EDIT 2: Felírtam a 0 ryo-t is, bár épp azért hagytam le, mert... nos, nincs. Magyarázat lejjebb.

A hozzászólást Ootsutsuki Kaguya összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 03 2017, 12:55-kor.
Ootsutsuki Kaguya
Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Yuriko on Szer. Aug. 30 2017, 20:32

Köszönöm, hogy elfogadtad az ET-t!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy kezdő pénz is jár, vagy az ET alapján 0-ról indulok? Smile
Yuriko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Ootsutsuki Kaguya on Vas. Szept. 03 2017, 12:57

Üdv!

Noha chaten már választ kaptál, a biztonság kedvéért leírom ide is: szándékosan történt így, az előtörténetedben foglaltak tekintetében így éreztem logikusnak. De azért utólagosan felírtam, hogy 0 ryo-t kaptál, ami, nem változtat semmin, legalább jól látható módon, mindenki számára tisztázza a dolgokat. ^^
Ootsutsuki Kaguya
Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom