Keresem...

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

Go down

Keresem...

Témanyitás  Terumi Mei on Csüt. Aug. 24 2017, 11:52

- Játékosi közkívánatra -

Volt már veled úgy, hogy szívesen játszottál volna valakivel, aki az elképzeléseidben szerepelt, de egyszerűen nem találtad meg azt a társat? Létezik az Előtörténetedben olyan személy, akit örömmel látnál a játéktéren, de nem mesélői kézben, NJK-ként? Akkor ez a topik neked készült!

Ha megalkottál egy személyt az előtörténetedben, vagy pusztán játék közben gondoltál valakire, akivel játszanál, oszd meg itt a nevét, személyleírást, és adj fel hirdetést, hiszen sosem tudhatod, hogy mely új játékosok fogják beregisztrálni az oldalra, hogy veled játszhassanak!

Ugyanitt: Keresem lélekállatom, aki beteges, ugyanúgy gondolkodik, mint én... ja, már van ilyen... bocsi, Kaguya  Rolling Eyes  I love you

Engyounogou Hakuryuuin - Fából vaskarika
Ginoo Yukizaki - Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld
Kenshiro Shinju - Megszoksz vagy megszöksz
Kuriyo Iso - Egy másfajta küldetés

Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Keresem...

Témanyitás  Shiyaga Kayguro on Hétf. Nov. 06 2017, 18:39

Hát, ha eddig senki, akkor én kezdeményeznék ebben a topic-ban. 
A karakter neve: Yhasuki sorodo.
Gyakorlatilag az én féltestvéremről beszélek (az öcsémről), aki most kezdené az akadémiát. Egy kíváncsi, de nagyon szorgalmas gyerek, aki folyton segített a ház körül és nekem az edzésekben. Sokat érdeklődött már a klánom iránt, de neki is csak annyit mondtam el amennyit tudok róluk. Azt mondta nekem egyszer, hogy ő is szeretne csatlakozni a klánba és hogy tudja, hogy ehhez meg kell változtatnia a nevét és ezzel kihalhat a Yhasuki család. 
Kinézet: 160 cm magas sportos (kicsit vézna) testalkatú fiú, akinek hosszú vörös haja van, de ha köpenyt visel, akkor a kapucni felhúzva takarja fejét. Egy zöld köpenyt visel, bár azt nem hordja mindig. 1 pár ujjatlan kesztyűt és egy különleges címert hord. Egy kést tart mindig magánál. 
Jellem: Ahogy említettem, váncsi és szorgalmas kölyök, aki kedves és nyugodt ember, de ahogy engem is őt is elég könnyen fel lehet húzni. 
Felszerelés: Általában csak a kése van nála, de ha esetleg gyakorlunk akkor, hozza a kis készletéből azt az öt darab kunai-t és shurikent is.
És végül, a hirdetés. Akit érdekel ez a kis karakter és vállalná, hogy belép a családi körbe annak nagyon ajánlom ezt a kis lurkót. Nagyon várom a jelentkezőket erre a még kiszínezetlen karakterre, aki csak arra vár, hogy legyen egy ember, aki kiszínezi őt.
Kép:

//Előre is köszönöm a választ! Természetesen az alap story-t ti írjátok meg, de a kinézet, a jellem és a családi környezet maradjon, ha lehetséges.// 
Shiyaga Kayguro
Játékos

Taijutsu Pontok : 40

Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 181

Felhasználó profiljának megtekintése http://stormstudio.hu

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához