Sans folyó

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Re: Sans folyó

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Vas. Okt. 27, 2013 9:42 pm

- Szia Kisi, remélem nem bánod én is. Vagy is neked kell engem is vinni.
Meg simítom a hárpiát majd Mineo utasításainak engedelmeskedve. Persze Kisinek is, hiszen még is csak ő visz el engem a találkozó helyre. Elfoglalom a helyem és várom az újabb csodát. Ez utal is az utazás teljesen elbűvöl. A fellegek közt járunk ahol csak a madarak fordulnak elő. Vagy is a madarak birodalmában.
- Ez fantasztikus..............
Kiabálom hangosan a süvítő szelet lebirkózva hangommal.
Végül lassan meg érkezünk a kiszemelt területre a találkozó helyszínére. Egy kicsit félek, Kenseitöl ezt soha nem vallanám be még Mineonak sem.
- Mond bátyus, ha meg akarlak találni tea országában merre keresselek?
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 142

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Jaiba Mineo on Vas. Okt. 27, 2013 10:32 pm

Furcsa volt, hisz számomra már megszokott volt a repülés. Én is mindig szoktam csodálni a tájat, de én annyiszor repültem már, hogy nem volt benne számomra semmi újdonság. Ellenben Tsukit még mindig elvarázsolta. Azért mennyire más a mostani repülésünk, mint a legelső. Tudom, nem nézhettem hátra, meg volt tiltva nekem. Most meg, mint testvérek repülünk, az egyik barátomhoz, hogy kitanítsa Tsukit. Közben megismerkedtem az apámmal, akit úgy 15-16 éve halottnak hittem. Izgalmas volt ez a pár nap.
Mielőtt felelnék Tsuki kérdésére, jó közel ölök hozzá, szinte a fülébe súgom.
- A Tea Országában? Hmm… Hogy is magyarázzam el. Degarashi kikötővárostól nem messze van egy kis falu az erdőben, mi pedig a falu határában lakunk, már szinte az erdőben, egy kis házikóban. De ha Minamo Jaibát keresed, a helyiek biztos tudni fogják, merre kell menned. Meg amúgy is, Kensei már ismeri a járást, úgyhogy biztosan nem fogtok eltévedni.
Jaiba Mineo
Játékos

Taijutsu Pontok : 30

Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 584

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Pént. Nov. 22, 2013 10:32 pm

- Kisi, Mineo mi lenne ha repülnénk még egy kicsit?
Majd csak fészkelődokk egy kicsit. van amit kérdezni akarok valahogy...valahogy nem merem. Mi a franc van már velem szégyenlős vagyok Mineo előtt? Ennyire meg bolondított volna, ennyit jelentene ha valakinek testvére van?
- Mineo kérlek vigyél haza. Nem nee ne oda ahol én lakok.... nekem most már két otthonom van. A másik ott van ahol te is vagy bár merre legyen is az.
Nem beszélek többet csak hallgatok csendben. Ennyi elég is, hiszen elmondtam mire vágyok mit szeretnék. Furcsa az egész én vágyok valamire. Nem nem is ez a furcsa, hogy vágyok valamire. Az inkább ahogy viselkedem, és vágyok arra Mineoval élhessek és vele legyek. 
- Majd valahol meg állhatnánk mert venni akarok valamit.
Ha idegenekkel találkozok, még jobban kel vigyáznom. Jobb ha eltakarom a szemeimet is a méltatlanok elöl. Ócska semmire kelő kis selejtek nem érhetnek fel hozzám. Épp ezért nem méltóak még arra sem szemeimet láthassák.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 142

Témanyitás  Jaiba Mineo on Pént. Nov. 22, 2013 11:42 pm

Már épp a leszállást tervezgettem, amikor Tsuki szólt, hogy ne tegyem.
- Rendben, ha nem szeretnél menni, én nem erőltetem. Annak viszont örülök, hogy velem szeretnél lenni. Nekem is jobb, ha ott vagy mellettem, nem aggódom magam halálra. – ülök le mellé - Akkor a házunkhoz legközelebbi város mellett szállunk le, ha neked megfelel. Ott be tudod szerezni, amire szükséged van, és onnan Kenseinek is tudok üzenni, hogy ne várjon rád.
Közben tovább repültünk, látszódott a tenger, és végül elhagytuk a Szél Országát
- Remélem nem haragszol meg emiatt. – mondtam Tsukira mosolyogva, majd leültem mögé és átöleltem. Jó, hogy mellettem van. Az eszem tudja, hogy így kevésbé lesz jó, de a szívem nagyon örül ennek.
- Boldog vagyok, hogy hazajössz velem, és megismerheted Minamót.
Ekkor ugrott be, hogy én igazából nagy bajba is kerülhetek. Mi van akkor, ha nem jönnek ki egymással? Azt nem szeretném, ha veszekednének, és azt pláne nem, hogy nekem kelljen igazságot tennem, mert akkor egyikőjüket biztos megbántom. Próbáltam kiverni ezt a fejemből, mert felesleges ezen rágódnom, de mindig ott motoszkált.

- Tsuki, remélem, majd jól kijössz Minamóval.
Jaiba Mineo
Játékos

Taijutsu Pontok : 30

Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 584

Témanyitás  Hiroya on Szomb. Ápr. 21, 2018 11:54 am

// Uchiha Madara //

Több napja úton volt már. A kolostorából ideiglenesen száműzött szerzetes utóbbi hónapjai másról sem szóltak, mint a vándorlásról. Nem régiben egy kereskedelmi hajón vállalt munkát, afféle univerzális "mindenesként". Munkája főként abból állt, hogy súrolta a fedélzetet, és pakolta a ládákat, mikor megálltak árut felvenni egy-egy kikötőben, valamint mosogatott a konyhában is, segítve a hajószakácsnak. Egyhangúak és unalmasak voltak a napjai, éjszaka viszont - mikor már mindenki javában aludt - a fedélzeten gyakorolta a harcművészeti formákat. Hiroya nem pénzért dolgozott, hanem csak ételért, valamint azért, hogy majd kitegyék őt egy bizonyos helyen. 
  Ez így is történt. A Szél országában szállt partra a Vasmajom. Ez lesz a vezeklése útjának első kezdete. A sivatagot átszelve jutott el a Sans folyóig. Annak mondjuk már a legkevésbé sem örült, hogy telement a cipője homokkal, ahogyan a nagy melegnek sem. Szerencsére van nála ivóvíz bőven. A folyó partja mentén gyalogolt, hátán a zsákja, kezében a botja. Gyaloglás közben előtörtek belőle az emlékek, a apja megölésétől kezdve a kolostorban töltött évek edzései, és persze az a hírhedt éjszaka, amikor tombolt az a bizonyos démonmajom. Szülőföldjén most is szól szájhagyomány útján ez a rémmese, holott Hiroya már egy ideje nem is tartózkodik a Zöldség Országában. Egy cél lebeg a szeme előtt, a legnagyobb harcművészé szeretne vállni, a tudást keresi. A huzamosabb gyaloglás után, leült az egyik pálmafa alá, ivott egy kicsit, majd lótuszülésbe ült, és csenben meditálni kezdett. Botja maga mellett volt, neki támasztva a fa törzsének, hogy ha netán használnia kellene, akkor azonnal kézközelben legyen.
Hiroya
Játékos

Taijutsu Pontok : 40

Adatlap
Szint: E
Rang: Civil - Vándorszerzetes (Harcművész)
Chakraszint: 90

Témanyitás  Uchiha Madara Yesterday at 12:43 pm

Hiroya - Taneo arénája

A vezeklés sohasem volt épp könnyű. Elsőként biztos nem. S ha valaki a végtelen sivatagot választja bűnhődéseinek jóvátételének helyszínéül, valami olyat cselekedhetett, melyet nehéz lemosni magunkról. A bosszúvágy, a keserűség és az elégtétel számtalan formájában van jelen a világban. Suttogó szavakként, vagy épp nyomot hagyó csapás formájában, de befészkeli magát a tudatba. S ha egyszer bekerült, igen nehéz onnan eltávolítani. 
Hiroya vezeklése megkezdődött hát, méghozzá a Szél országának dűnéi között. Az ifjú talán nem is tudta, merre viszi az út, csupán vándorolt és vándorolt. Nem keresve az élet szépségeit, a megélhetés és a túlélésért dolgozva járta a városokat. Egyetlen cél lebegett előtte. Harcművészetének tudástárát bővíteni, a világ minden pontjából. 
Ám mit is találhat a sivatag közepén egy olyan, aki a tudást keresi? Itt nincsenek nagy városok, nincsenek paloták, sem nagyobb katonai erődítmények, ahol valaki taníthatná esetleg. Csak homok. 
A Sans folyó mentén haladva a fiú mégis rábukkan egy kisebb halászfalura. Az összesen tíz házból álló kis község épp a munkáját végezte. Voltak, akik a hajókon húzták ki épp a hálóba fogott halakat, volt aki ebédet főzött, s voltak, akik a sérült hajókat javították. Szegény kis környéknek tűnt, de mindenképp barátságosnak mondható. Mióta Iwagakure kivonta az utolsó erőit az országból, újból élet töltötte meg az elhagyatott településeket. A falu lakóitól hallhatsz némi pletykát a háborúról, s hogy ha harcolni akarsz, akkor keresd fel az északi térségekben Taneo arénáját. 
Egy kis szobában tölthetted az éjszakát, miután étellel és vízzel töltötted fel saját tartalékaidat. A kiadósnak ugyan nem mondható, de mindenképp jóleső kosztért és a kényelmes ágyért nem várnak el tőled pénzt, csupán, hogy segíts az ácsoknak néhány fadarab odébb rakásában. A hajók oldalaihoz kevesen vannak, így szükségük van a segítségedre.
Taneo arénájáról nem sokat tudhattál meg tőlük, csupán hogy innen ha karavánnal mész, hozzátették, javasolt a karaván használata, ugyanis a sivatagban az idegenek nem sokáig húzzák, akkor az út majdhogynem egy hétbe telik. Innen északnyugati irányba van az ország fővárosa, Sunagakure no Sato, ami csupán három napra van karavánnal. 
Egy karaván indul innen talán tíz kilométerre egyenest a város felé egy napon belül. Ha viszont kerülő úton akarod elérni a várost, mehetsz egyből tovább is, gyalog. Rajtad áll, mivel indulsz neki, amennyiben gyalog indulnál meg, az éjszaka beköszöntéig valamiféle tábort kell verned, ugyanis a sivatag nem vándoroknak való hely. Amennyiben bevárnád a karavánt, így azzal egyszerűbb az éjszakai tábor kialakítása, mint egyedül. 

+10 TJP a várakozásért

Nagykutyák között - Shunsui
Taneo arénája - Hiroya
Irányított Anime karakterek:
Ao, Tobi
Uchiha Madara
Mesélő

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex

Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb

Témanyitás  Hiroya Today at 6:02 pm

A meditálás után felállt, kulacsából ivott egy kicsit. Legalább pihent egy kicsit. Ám nem akart sokáig időzni azon a helyen, így tovább folytatta vándorútját. Nagyjából két órányi gyaloglás után rátalált egy igen aprócska halászfalura. Eleinte afféle elhagyatott, és lepukkadt helynek hitte, ám mikor ténylegesen beért a csöppnyi településre látta, hogy igen is zajlik itt az élet. Halat fognak, főznek, csónakot eszkábálnak. Mindenki teszi a dolgát. Ifjú harcművészünk neki is látott érdeklődni, az ügyben, hogy hol van a közelben olyan hely ahol a tudását bővítheti, vagy esetleg megmérettetheti magát. Említették neki a Taneo arénát. Hiroya nem hallott még erről a helyről, de a neve alapján illegális vagy féllegális küzdőveremnek gondolta. Harcolni kell, közönség előtt. Bár ő maga nem konkrétan ilyesmit szeretett volna, ugyanakkor úgy döntött, hogy érdemes megnézni azt a helyet. Hiszen sokféle különböző stílusú és tudású ember ellen küzdhet meg. Ez harci tapasztalat szerzés céljából, kitűnő lehetőség. A falusiak kedvesen elmesélték neki, hogy hogyan juthat el a Taneo arénához. A karavánt tanácsolták hősünknek, ezt a tanácsot ő meg is fogadja. Életében most van először sivatagban, nem bolond ő, hogy továbbra is egyedül bolyongjon a homokdűnék között, a perzselő melegben. Továbbá egy karavánon valamivel kényelmesebb is az utazás, noha még soha sem ült teve hátán. 
Az éjszakát - szerencséjére - az egyik háznál tölthette, szívesen vendégül látták. Pénzt sem kértek tőle, csupán némi segítséget. 
Másnap segített is a hajóácsolással foglalkozó férfiaknak. Noha ő maga nem ért ehhez a mesterséghez, ugyanakkor nem is lesz hálátlan. Hiroya amúgy is az a típus, aki ilyen esetekben inkább ledolgozza a tartozást, minthogy fizessen. Amúgy sincsen sok pénze, anyagilag nem erős a mi harcművészünk. De őt nem is a pénz motiválja. A pár órányi fizikai munka után, hősünk megkérdezte az egyik férfit.
- Kérem tudna mesélni nekem erről a Taneo arénájáról? Miféle hely az pontosabban? - kérdezi Hiroya, hiszen nem árt, ha tud egy-két plusz információt a helyről. Amennyiben megkapná a választ, megvárná a karavánt, és el is indulna velük.
Hiroya
Játékos

Taijutsu Pontok : 40

Adatlap
Szint: E
Rang: Civil - Vándorszerzetes (Harcművész)
Chakraszint: 90

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére