Inochinomizu

Go down

Inochinomizu

Témanyitás  Akihiro Jaken on Pént. Márc. 16 2018, 19:57

Sunagakurétől alig pár órára található kisebb falu, amely egy oázisnak köszönheti fennmaradását. Jelenleg eléggé leharcolt állapotban van, több ház is fel volt gyújtva.

,,Az lesz igazán erős, aki végig hisz magában!"
,,Inkább megbánom, hogy megbíztam valakiben, mintsem azt, hogy kételkedtem benne"

Mesélések:
 Obake Kaito - A Haza szolgálatában
 Arashi Himiko - Egy új élet
Akihiro Jaken
Játékos Mesélő

Taijutsu Pontok : 177

Specializálódás : Djuka 'Afroséró' Uchiha Jaken

Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 867

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Inochinomizu

Témanyitás  Obake Kaito on Hétf. Márc. 26 2018, 22:21

Nem dörmögök túl sokat, mivel lassacskán sikerül kiszabadulnom a föld fogáságából. Kissé ingerlékeny vagyok még, de amíg leporolom a ruhám, ki is engedem a gőzt. Mire végzek, a sensei megkezdi ismertetni a küldetést. Lényegében egy rablóbandát kell felszámolnunk, ami nem tűnik túl nagy feladatnak. A csapatunk létszámával viszont nem vagyok kibékülve. Azonban most még nem teszek említést.
- Rendben, akkor hamarosan találkozunk! - mondom, majd gyorsan hazaszaladok összepakolni.

Két óra múlva a megbeszéltek szerint futok össze a sensei-jel. Persze nem húzzuk sokáig az időt, azonnal útra kelünk. Jelenleg még nincs nálam egy bábom sem, nem fárasztom magam azzal, hogy cipelem őket. Így hát elég könnyen és gyorsan haladunk. Közel négy óra kell ahhoz, hogy elérjük az úti célunkat. Amikor meglátom a távoli füstöt, jelzek Itsukinak hogy álljon meg egy pillanatra.
- Szeretném magamra ölteni a páncélom - mondom, majd ha engedélyezi a kis pihenőt, előveszem Utena tekercsét.
Ezután belebújom a bábpáncélba, majd ellenőrzés céljából aktiválom a fegyverzetét. Mivel eléggé könnyen ugranak elő, nem kezdek aggódni. Ezt követően pedig jelzem, hogy folytathatjuk az utat. Végül megérkezünk a faluba, ami éppen lángokban áll. Kissé elkeseredve nézek körbe, nagyon nem tetszik a látvány.
- Remélem tényleg nincs az ellenség sorai között shinobi - mondom, bár a sisak miatt alig lehet érteni a szavaimat.
Miután Itsuki elindul bal oldalt, én is elindulok, csak a jobbon. Amikor meglátom az asszonyt és a sérültet, azonnal odasietek. Leveszem a fejemről a sisakomat és leteszem mellém a földre.
- Engedje meg, hogy segítsek! - szólalok meg. - Sunagakure egyik küldötte vagyok.
Ekkor a férfi sérülése fölé helyezem a kezem, majd létrehozom a gyógyító chakrámat. A Misztikus Kéz Technikával azonnal megkezdem a gyógyítást, ráadásul így esélyes, hogy sikerül némi információt szerzeni.
- Mondja, kik tették ezt? - kérdezem. - Én majd ellátom a férjét, nálam jó kezekben lesz. A társammal azért vagyunk itt, hogy segítsünk. Esetleg el tudná mesélni, mi történt itt? Hány támadó volt? Mit akartak, mit vittek el? Másokat is ide hívhatna, hogy ők is elmondják amit tudnak. Szeretném, ha teljes lenne a kép, mielőtt bármit is csinálnánk.
Ezután kedvesen elmosolyodom, hátha a néni a bizalmába fogad és megered a nyelve.
Obake Kaito
Játékos

Taijutsu Pontok : 73

Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 368

Felhasználó profiljának megtekintése http://demonacademy.niceboards.net/forum.htm

Témanyitás  Akihiro Jaken on Csüt. Márc. 29 2018, 15:12

//Kaito//

- Természetesen, vedd fel a páncélodat, ha szükségét érzed – válaszol Itsuki, majd miután végeztél ezzel beértek a faluba.
Azonnal a helyiek megsegítésére sietsz, amiért nem tudnak elég hálásak lenni, s kérésedre össze is gyűlnek az itt lévők, hogy részletesen beszámoljanak a történtekről.
 - Az egész még a háború alatt kezdődött… - kezdett bele a nő, miközben férje sérüléseit igyekezted ellátni – Megjelent ez a csoport, úgy nagyjából hatan jöttek és élelmet követeltek maguknak. A faluban leginkább idősek és nők tartózkodnak, így nem nagyon tudtunk ellenállni. Akik mégis így tettek azok keservesen megbánták. Az iwagakurei shinobikhoz nem fordulhattunk, így kénytelenek voltunk heti rendszerességgel ellátmányt adnunk nekik. Egy idő után pedig már nem elégelték meg azzal, amit kaptak, még többet akartak maguknak. Amikor a falunk vezetője, Kango-san ismét megkísérelt fellépni ellenük, de erre rátámadtak, s őt is magukkal vitték, hogy példát statuáljanak.
 - Azzal, hogy Sunagakure felszabadult ismét felcsillant a remény számunkra – szólalt meg a megrázkódtatástól eddig pusztán a földet bámuló öreg – Elküldtük Daigot – mutatott a nagy darab férfira – Sunagakuréba, hogy hívjon segítséget, hogy amikor a legközelebb jönnek a banditák elbánhassunk velük.
 - Amint átadtam az üzenetet a Falunak, azt mondták egy-két nap és küldenek valakit, s én visszaindultam ide. Mire azonban ideértem már az egész falu lángokban állt. Minden bizonnyal megtudták, hogy segítséghez fordultunk, így ha már nekik nem jut több a falu javaiból, inkább a földdel teszik egyenlővé azt. A káosz hatalmas volt, többeket meg is öltek. Még őket eltemetni sem volt időnk… Számos sérültünk is van, én is kaptam egy szép nagy vágást, amikor felvettem velük a harcot – mutat az oldalán egy méretes vágásra.
 - A támadok abból az irányból rohantak le minket – mutat egy északi dűne irányába a könnyeivel küszködő nő.

Idővel Itsuke is csatalakozik hozzád: - Te megtudtál valami hasznosat, az én oldalamon lévők nem voltak kifejezetten beszédesek… - vakarta meg tarkóját.

Neked szerencsére sikerült sok mindent kiderítened, így azonban a teendők listája is szépen megnőtt. Mérlegelned kell, hogy azonnal elinduljatok-e a forró nyomon, s felderítsétek az irányt ahonnan a támadók érkeztek, netalán ellásd az összes sérültet, vagy még a faluban nézz szét, s szemléld meg esetleg a holttesteket, hátha ki tudsz deríteni még lényeges információkat.

,,Az lesz igazán erős, aki végig hisz magában!"
,,Inkább megbánom, hogy megbíztam valakiben, mintsem azt, hogy kételkedtem benne"

Mesélések:
 Obake Kaito - A Haza szolgálatában
 Arashi Himiko - Egy új élet
Akihiro Jaken
Játékos Mesélő

Taijutsu Pontok : 177

Specializálódás : Djuka 'Afroséró' Uchiha Jaken

Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 867

Felhasználó profiljának megtekintése

Témanyitás  Obake Kaito on Kedd Ápr. 03 2018, 21:51

Miközben ellátom a sérültet, a falusiak nyelve hamar megered. Elég sok mindent megtudok, ráadásul még azt is elárulják merre mentek a banditák. Amikor Itsuki vissza ér hozzám, kissé elhúzom a számat. Tudom, hogy mi a feladatunk, viszont itt más dolgunk is lenne. Mivel én alacsonyabban állok a ranglétrán, nem az én tisztem dönteni, de ha szerencsém van, akkor a főnökben is van egy kis emberség.
- Úgy tűnik, a rablók az északi dűnék irányában lesznek. Valahol ott lehet a táboruk, vagy valami hasonlójuk - jegyzem meg. - Viszont lenne itt egy kis probléma... Nem hagyhatjuk itt az embereket a bajukban. Szerintem nem ártana ellátni a sebesültjeiket, nem hagyhatjuk itt őket csak így. Viszont ha most meggyógyítok mindenkit, akkor nem lesz elég erőm a harcokhoz. - ezután felállok és megmozgatom picit a végtagjaimat. 
Nem igazán tudom eldönteni, hogy mit csináljak. Ha most túl sokáig húzom a dolgokat, kicsúszhatnak a markunkból a haramiák. Így hát lassacskán elhatározom magam a végső döntés mellett.
- Vannak még komolyabb sérültjeik? - kérdezem. - Ha van még életveszélyben valaki, azt ellátom, a többiekre viszont csak később kerítek sort. Szerinted így jó lesz? Ha végeztünk a banditákkal, akkor még segítek az ittenieknek a felépülésben.
Remélem Itsuke beleegyezik a dologba, mert akkor kicsit nyugodtabban vonulnék hadba.
Obake Kaito
Játékos

Taijutsu Pontok : 73

Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 368

Felhasználó profiljának megtekintése http://demonacademy.niceboards.net/forum.htm

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére