Takeyanagi Tomoko

Go down

Takeyanagi Tomoko

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko on Vas. Jan. 23 2011, 17:52

Hol is kezdhetném a naplóm első bejegyzését? Genin lettem, társakat kaptam, illetve elindultunk az első küldetésre. Nos, lényegében ez minden, de ha nem bánod, kicsit részletezem a dolgokat.
Tehát meg volt a genin vizsga, amin én sikeresen átmentem. Ezután már nem volt más hátra, be kellett osztaniuk egy csapatba, hogy majd elkezdhessük a küldetések áradatát, ami ránk vár.
Egy lányt kaptam magam mellé, név szerint Satsuki Hime-t! Elég nehezen akadtam rá, mivel szinte senki sem ismerte. Körbejártam a falut, de sehol sem akadtam rá. Végül egy gyerek útba igazított, hogy a tengerparton látta. Azonnal oda siettem, de már késő volt. A lányt nem találtam ott. Elkeseredésemben a kiképzőterepre mentem, hogy levezessem a feszültséget. Ott, akkor megláttam egy valóságos angyalt. Nagyon szép volt, azonnal levett a lábamról. Épp egy fára akart felszaladni, amit nem teljesen értettem. Viszont amikor a földre zuhant, oda szaladtam hozzá.
Kisebb csevegésbe kezdtünk és kiderült, hogy az én angyalom a csapattársam. Ennek nagyon örültem. Még az is kiderült, hogy osztálytársak voltunk az akadémián. Viszont azt még mindig nem tudom, hogy nem vettem eddig észre?
Sajnos nem volt sok időm az ismerkedésre, mivel megjelent a Sensei, akinek a neve Akane. A nő egyből azt akarta, hogy küzdjünk meg egymással. Ennek nem nagyon örültem és meg is próbáltam ellenszegülni, de nem volt sok eredménye. Végül megesett a harc. Elég érdekes volt, mivel én nem akartam ezt az egészet. Így hát Satsu kezdeményezett és sikerült is kisebb sérüléseket okoznia nekem. Ezután vissza vágtam, azonban a jounin elkapott és nem engedett el.
Ekkor jött a következő feladat, a kínzás. A nő lefogott, míg Satsu ütlegelt és megpróbált vallatni. Ez azonban nem jött neki össze. Hiába próbálkozott, nem beszéltem. Végül a nő fogása megenyhült és elengedett. Ezután jött a szerepcsere. Elővettem egy kunai-t és a lány arcához nyomtam. Azonban ekkor eszembe jutott valamit. Az előbb a vallatásnál a nő használt valamit, amitől nem tudtam beszélni. Mi van ha most is használta? Idegesen eltettem a fegyvert és közöltem, hogy inkább vissza megyek az akadémiára, de nem teljesítem ezt a parancsot. A válasz kicsit meglepett, mivel a kunoichi közölte, hogy sikerült a teszt. Ezután megtörténtek a bemutatkozások, majd megkaptuk életünk első küldetését!

A küldetésünk „egyszerű”: El kell kapnunk egy civilt, aki ellopott néhány dolgot. Egyedül az a baj a feladatunkkal, hogy túl sok dolgot borított köd. A kezdés előtt hazamehettünk, hogy némi élelemhez jussunk, viszont, mivel nekem az nem felelt meg, így én a faluban szereztem be mindent.
Végül a kikötőben össze találkozott a csapat. A sensei hajóján elhagytuk a falut és üldözőbe vettük a célpontot.
A hajó út alatt meglehetősen sokat edzettünk, illetve tanultunk is néhány dolgot. Míg Tsuki chan a medikus kiképzését kezdte el, addig én kaptam egy dróthuzalt, amivel megtanultam egy érdekes technikát. Összegezve, megtanultam falakra felsétálni, illetve a Drótcsévélő technikát.
Az útban a legjobb az volt, hogy egy ágyban aludhattam Tsuki-val. Nagyon élveztem ezt az együtt létet, mivel ritkán adatik meg, hogy egy ilyen vonzó lánnyal tölthetem az éjszakát. Ne értsetek félre, nem történt közöttünk semmi sem!
Az út alatt egy srác is csatlakozott a csapatunkhoz. A nevét sajnos nem sikerült megjegyeznem, mivel nem társalogtunk túl sokat. Viszont nekem úgy tűnik, hogy ő amolyan okostojás -féle.
Na de az útról ennyi elég. Miután a hajó út végére értünk, üldözőbe vettük a célszemélyt. A sensei rádiókat osztott ki, amikkel kapcsolatban voltunk egymással. A készülődéskor kicsit összekaptunk Tsuki-val, viszont semmi komolyabb dolog nem történt.
Végül elindultunk. Nem tudom, hogy milyen régen voltunk úton, de Tsuki valamilyen különös hangot hallatott, majd megszakadt a kapcsolatunk vele. Előtte viszont megtudtuk, hogy kiment a bokája. Azonban bármennyire is szerettem volna, nem szakíthattam félbe a feladatomat. A megbeszéltek szerint haladtam tovább, majd a meghatározott időre vissza értem a gyülekező pontra. Azonban Satsu nem jelent meg. Ekkor aggódni kezdtem, talán még hibáztattam is magam, amiért nem siettem a segítségére. Szerencsére azonban a célpont újbóli felderítése előtt elindultunk, hogy megkeressük a lányt. Ekkor nagy meglepetés ért minket, ugyanis a célpont „karjaiban” volt.
Már épp a segítségére siettünk volna, amikor egy vadkan támadt Ooku-ra és rám. Azt hittem hogy majd vacsi lesz az állatból, azonban a társam felrobbantotta. Remélem, hogy ez nála nem valami kedvelt szokás, ugyanis jó lenne a vadonba ilyesmit enni. Kicsit eltértem a lényegtől, elnézést! Amikor a vadkannal végeztünk, jött a célpont. Ooku rárontott a férfira és leütötte a fáról. A pasas ettől elájult, így „győztünk”. Ezután egy újabb kellemetlen beszélgetésen estem át Satsu-val. Mondjuk ezt Ooku-nk köszönhettem. Leszidta szegény lányt, amiért nem foglalkozott rendesen a küldetéssel.
Végül a célszeméllyel együtt visszatértünk a kikötőbe. Valamiért még nem indulhattunk el, ezért várakoznunk kellett. Annyira szerettem volna Tsuki-val tölteni ezt az időt, de sajnos ez nem volt lehetséges. Egy lány jelent meg, aki, mint később kiderült, Satsu ikertestvére volt. A lány elzavart, mivel fontos dolgokat szeretett volna megbeszélni a társammal. Éppen ezért odébb álltam és leültem rajzolni.
Először lerajzoltam őket, után készítettem néhány tájképet. Szerencsére ezek elég sokáig lefoglaltak. Egészen addig, amíg észre nem vettem Satsu „segélykérő” pillantását. Kicsit hezitáltam ugyan, de végül elindultam feléjük, hogy kiderítsem mi a helyzet velük...

//Megjegyzés: A küldetés után szerettem volna megírni a bővítményemet, azonban jobbnak láttam, ha az eddigi történéseket leírom, mivel már így is eléggé elhúzódott a dolog.//
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Taijutsu Pontok : 60

Specializálódás : Betintázás

Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 615

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Takeyanagi Tomoko

Témanyitás  Konan1 on Szer. Jan. 26 2011, 10:49

Szép kis történet és látom, nem kerülte el a karakteredet az izgalom se Very Happy
Nem is húzom továb a szót, Jutalmad:

+16 chakra
+ 900 Ryou

Chakra összesen: 100+16= 116 chakra!
További kellemes játékot (aztán vigyázni nekem Satsukira Razz )
Konan1
Inaktív

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko on Szer. Feb. 05 2014, 20:34

Fukumi Hari (2011 ajándék), Oboro bunshin (2012 ajándék), méreg, ninjato (frpg), Katon: housenka no jutsu, Nazo sziget, Gokan Sakusou, Jouro senbon, esernyő és senbon vásárlás

A küldetést nem tudtuk befejezni, ugyanis egy másik dolog miatt vissza hívtak minket és a feladatot egy másik csapat kapta, viszont ők hogyan végeztek azt már nem tudom, nem árulták el. Közben nekem nem igazán akadt feladatom, így inkább a technikai fejlődésemre koncentráltam. Hosszasan edzettem és sikerült két technikát is elsajátítanom az egyik a Fukumi Hari/ rejtett tűk technikát, majd a torkomba is elpecsételtem 3 senbont is, ami a technikához nélkülözhetetlen, hiszen egy technika, ha nincs hozzá megfelelő előkészület, mint ebben az esetben is, akkor nincs értelme, hogy megtanuljam. A következő technikához nem igen kell előkészület, de akkor is szükségem lehet egy kis segítségre és ki lehet a legnagyobb segítség, mint én magam, így a következő technika amit elsajátítottam az Oboro bunshin no jutsu/ Ködklón technikát, ami sok mindenben segít, ugyanis a bunshinnál használhatóbb technika, mert amíg a sima klón már attól eltűnik, hogy ránézel ez a típusú klón képes újraépülni vagy egyszerűen átengedi a támadásokat. Aztán rá kellett jönnöm, hogy szükségem lenne egy rendes fegyverre a szokásos ninja fegyverek mellett így befektettem egy ninjatoba és mivel szükség lehet esetleg valamikor egy kis méregre, így abba is befektettem. Egy újabb technikát tudtam elsajátítani a falu jóvoltából, ugyanis kirendeltek mellém egy furcsa, ellenséges és gyönyörű tanárt, aki mintha nem is ismerne úgy kiabált rám első alkalommal: „Hé te! Gyere csak ide és ne ott lopd a napot!” a folytatás sem volt épp hétköznapi. Már megértettem, hogy mért nagy „megtiszteltetés” a hölgyet kapni tanárnak, igaz, hogy ezt nem épp kedves stílusban közölte. „Ha már meg kértek és voltam hajlandó bele menni remélem, hogy ígéretes tanítvány leszel. Tud meg én nem tanítok minden jött mentet. Nem is tartozok ehhez a faluhoz ezért néhányan tartoznak nekem.” Gondolkodva, főleg csodálva közelítem meg, ugyanis nem tudom, hogy mit fog tanítani, de nem igazán érdekel, hiszen inkább a kisugárzása és a látvény fog meg. „Én minden tőlem telhetőt megteszek! Minden tőlem telhetőt megteszek, ígérem nem okozok majd csalódást!” Ígérem meg a nőnek nem tudva, hogy mire vállalkozok, ugyanis a nő egy tűz elemi jutsut szeretne megtanítani ami a Katon: housenka no jutsu// tűz elem: Halhatatlan főnix jutsu volt, amit be is mutatott. A tüdejében levegőt gyűjt és szakaszosan fújja ki a levegő és a tűz chakra keverékét. Egy kis magyarázatot is kaptam hozá. „Katon: Housenka no Jutsu! Lényege a ki légzés és a chakrád megfelelő aránya és időzítése. Ha ki majd hirtelen be lélegeznél, lehet magad gyújtod meg. Tele szívod tüdőd levegővel és ki légzel.” Közben bemutatta, vagyis csak a légzés technikát, ami nem volt nehéz, de közben még tűz elemi chakrával is keverni meglátjuk, hogy sikerül. „Még levegő besszivása közben koncentrálod a chakrád ajkaidhoz, elemi chakrát! Majd mikor levegőt elöbbi módon kifújod azt begyújtod a chakrádal. Csak jó időzítés és megfelelő arány kell.” A technikát a légzéstechnikával kezdem, ami nem egy túl bonyolult, ezt még tűz elem nélkül is el tudom tanulni. Aztán meg is kezdem a tanulás veszélyesebb részét magát a technikai részét. Az első próbálkozásom totális kudarc volt, majdnem sikerült leégetnem az orrom és nem akartan úgy kinézni, mint Voldemort, tehát a következő próbálkozásnál figyelnem kell. A következő alkalommal sem sikerült, majd valahogy végre eljutottam a megfelelő technikához, két gömb hagyta el a számat, amiből az első még nem volt megfelelő erejű, így nem jutott el a gyakorló bábig, de a második már sikeresen eltalálta azt. Próbálkozások után végre sikerül eltalálnom a megfelelő arányokat és időzítést, így összesen 5 labdát küldtem el egy bábra. Sajnos nem jönnek összea dolgok, így a nő le is szidott, majd kiadta a feladatom. „Egyre gyorsabban ismételd az öt lövést egymás után négyszer!” persze a hibáimat sem toleerálja, így egy kunait dob a földre kb 1,5 méternyire a lábamtól. „Minden egyes hibánál eldobok egy tört, és ha sokat hibázol végén lábadba vagy máshova dobok egyet, kivéve ha kitérsz előle.” További próbálkozásaim egyre jobb és jobb lett. A feladat első lépésével kezdem, vagyis, hogy eljussak a 3 gömbig, ami prá alkalom után sikerül, majd a sikerem felbuzdulva a tanárnak kezdem produkálni magam, amire nem várt reakció volt a válasz, vagyis a nő megdícsért, majd lelépett. Sikerült elsajátítanom a technikát. Egy újabb technika megtanulásához, ami a Jouro senbon // senbon záporozás volt, így újabb befektetést kellett tennem, ami egy esernyő és belevaló senbonok formájában öltött testet. Így kezdhettem meg egy, talán a falu jövőjét befolyásoló küldetésbe, ami a Hold országához közel eső szigeten lesz, ugyanis ezt a szigetet kell elfoglalnunk, hogy a Hold országa is komolyabban részt vehessen a közelgő háborúban, ugyanis itt akartak egy új központot létesíteni a Hold hajóinak. A küldetésre már számomra is ismert Djuka klán társaságában mehettem, akik közül több tagot is ismertem a faluból és az akadémiáról. A találkozónk a kapunál volt és innen indultunk el a kikötőbe, ahol már várt a hajó. És az ijesztő vezetőnk szájában egy cigivel, amit én ellenzek, de az ő dolga. Mikor mindenki megérkezik a csapatfőnök képességeink és tudásunk alapján csoportokba osztott, én a diplomáciai és támadó osztagba kerültem, csapatom pedig Hiashiból és Kodomoból, aki egyben Gangetsut leszámítva a rangidős. Felszáltunk a hajóra és elindultunk. Az út elején elvonultam és rajzolgattam, de ezt is meguntam. Megérkezve egyből a vízre ugrottam, hogy a többieknek a partot tudjam biztosítani. Mivel nem történt semmi, így kipakolhattuk a dolgokat. Aztán a diplomáciai és támadó osztag meg is kezdte a működését, vagyis elvonoltunk az erdőbe, hogy megtaláljuk a vacsoránkat. Nekem sikerült elkapnom egy nyulat, majd nagyobb vadra lettem figyelmes, egy farkas üvöltést hallottam. Keresésükre indulok, de elszámítom magam és egy teljes falka farkas közepén találom magam. Ugyan valahogy sikerült őket megtizedelni, de ők is okoznak nekem sérülést. Végül a tanult elemi jutsut vetem be, mire az életben maradt farkasok végre elmenekülnek, én viszont a tűzben ragadok. Már kezdten feladni a reményt, amikor Kodomo megérkezett és egy víz elemi jutsuval eloltotta a táűzet és velem együtt a farkasokat is visszajutattuk a táborba. Közben az élelmet szálító hajó, így nincs rá szükségünk. Fáradt voltam a harctól, de nem tudtam elaludni, inkább a harcon filóztam, végül sikerült elaludnom, de így a harcról álmodtam. Másnap külön vonultunk és mindenki tanult egy technikát. Nekem a Gokan Sakusou // Az Öt Érzék Zűrzavara nevű technika jutott, amit sok próbálkozás és mellékvágány után valahogy elsajátítottam, így a birtokomba került pár pecsét, amit a technikához használhatok. Mint megtudjuk holnmap nagy valószínűséggel újra osztják a csapatot, így legalább valami változatosság is van ebben a küldetésben. Másnap Ryuut és Narahikot kapom, akikkel a partot kell fűrkésznem hajóról. Aztán lassan kiderül az esetleges eltűnése Kazumának, egy hatalmas tintahal támadt meg minket elmosva a tinta klónomat egy hullámmal. Meglátom, hogy mit tudunk tenni ellene, de nem biztos, hogy fel kéne bőszíteni.

//A karakter nem az én tulajdonomba volt a kezdetektől, így csak kitalálni tudom, hogy mi történt//
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) on Kedd Feb. 11 2014, 17:37

Bővítménynek bővítmény, de vannak stílus hiányosságok, melyek számomra, és akár más számára is nehezíti az olvasást, először is rövid, ahhoz képest mennyi mindent raktál bele, másodszor tagold! Ez fontos, ez a fehér szín így egybe sok-sok soron keresztül kiszívja az életet a szememből, tehát a következő bővítménynél ez legyen, tagolás, jobb fogalmazás, részletesebb leírás. +4 chakra a mostani munkád.
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív

Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko on Hétf. Jún. 15 2015, 15:11

Hosszú idő telt el nem eseménytelenül. A tintahallal való harcunk sikeresen zárult. Az én első akcióm, hogy senbonnal lőttem meg, majd megpróbáltam megzavarni a küldetés előtt tanult öt érzék zűrzavarával csak felbőszítette és mivel nincs orra, amivel beszívhatta volna a füstöt, így még zavarni sem zavarta, talán a látását. Végül valahogy sikerült elkergetnünk a hatalmas sushiba valót. A további utunk nyugodtan telt a két részre tört hajóval, ami így most egy kéttörzsűből két egytörzsűvé vált, így akár külön is válhattunk, ha akartunk természetesen csapat vagyunk, így együtt maradtunk.  Visszaérve a táborba már csak a táborbontás maradványait láttuk, így összeszedtük a cuccainkat és nem lévén több dolgunk, így a következő hajóval hazatértünk. Arról már csak híreket hallottunk, hogy a falu kiépítette a szigetet és komoly bázist alakított ki rajta. Nem is nagyon volt időm foglalkozni ezzel, mert éppen csak hazaértünk és kipihenhettem magam a falu a Fű országába küldött, hogy vegyek részt egy képzésen. Nem nagyon értettem, hogy a Hold, ami alapvetően a Víz szövetségéhez tartozik mért küldi a shinobiját ellenséges területre, legalább annyi logika volt bennük, hogy közölték, hogy semmi olyan eszközt nem vihetek magammal, ami a falura utalna. Egy nő jelent meg hamarosan és a bemutatkozása elég barátságtalanra sikerült. Nem nagyon tudtam megérteni, hogy ilyen embert ki nevez ki mesternek, de hát a rangot nem a modorod, hanem a tudásod alapján adják, így hát akárki is aggatta rá a mester jelzőt nem volt épelméjű, viszont én nem tehetek ellene, így nem tettem szóvá, hogy ez így egy kicsit bunkó volt. A magyarázat világos volt, bár majdnem hazaküldött minket, mivel nem bízott meg abban, hogy képesek vagyunk robbanó cetlit gyártani. Ha ő flegmázhat, akkor én is, legalábbis szívesen lennék én is olyan flegma, mint ő velünk, de nem teszem meg, már csak tiszteletből sem, mert elvileg többet tud, mint én. A nő csak magyarázott és magyarázott, igazi nőként be nem állt a szája, de érdemi információt nem nagyon tudott mondani, összesen 3 dolog ragadta meg a figyelmemet az egész mondandója alatt, ami a lényeg is volt, hogy kis robbanócetliket kell gyártani, majd egy nagyobbal elindítani a láncreakciót. A technika elsajátítása sokáig tartott, de egy természetbeni megfigyelés, mire nem jó az ember környezete, sokat segített, hogy aztán sikerrel vegyem az akadályt, amit a nő gördített elém. A technikát elsajátítottam és remélem, hogy a nőt nem kell többet látnom. Ugyan Mikomi is részt vett a küldetésen, neki a siker előtt el kellett hagynia a terepet, mert dolga akadt. Nem tudom mi olyan fontos, hogy egy képzést félbeszakítson, de hát az ő dolga. A képzést végül hárman fejeztük be, két másik ninja, egy fiú meg egy lány, akik látszólag ismerték egymást. Bár nem volt árulkodó jel, hogy honnan is jöttek és ha ellenséges falu ninjái is nem lett volna értelme megtámadni őket, hiszen én vagyok ellenséges területen. Tehát ha a Tűz szövetségeseinek ninjái akkor nagyobb bajba kerülök, hiszen ha kiderül, hogy a Holdból jöttem, akkor a háború végéig nem valószínű, hogy haza engednek, hanem itt sínylődhetnék a faluban. Mivel elsajátítottam a technikát és nem lenne szerencsés sokáig ellenséges országban maradni sokáig, így összeszedtem a cuccaimat és távoztam, hogy aztán nehezen, de megoldhassam a hazajutást.
A tanulás után hosszú pihenőre száműztem magam a ninja világból és inkább civil állást kerestem, ami hamar meg is talált, hiszen gyorsan rájöttem, hogy mi az, ami érdekel és jó is vagyok benne: a rajz és a festés. Szerencsére találtam egy elhagyott raktárat, amit a tulaj nem használt, sőt a benne lévő dolgokat is megtarthattam vagyis azok is a tulajdonomba kerültek. Átnéztem, hogy mi az, ami számomra használható és mi az, ami szemét. A harmadik kategóriába kerültek azok, amik nem kellenek, viszont nem is szemét, így azokat eladtam és megkerestem belőle azt a pénz, amit nagyjából el is költöttem a vállalkozás indításához. Sajnos az első kinyitásra még várnom kellett, mert éppen csak elintéztem az ügyeket a vállalkozásom körül máris megjelent a falu egyik jouninja, hogy tanítani akar. Nem örültem neki, de hát mégis csak elsősorban ninja vagyok és csak másodsorban vállalkozó, így másnap meg is jelentem a kiképzőterepen. A tanárom egy szadista nő volt, aki már akkor kimutatta a foga fehér, amikor ajtót nyitottam neki. Azt hittem, hogy harcolni akar, hogy felmérje a tudásomat, de szerencsére csak elsoroltatta velem az általam ismert technikákat. A nő már elsőre sem volt szimpatikus, de a válaszomra adott reakciója után egyenesen megutáltam. Ilyen emberekkel kell nekem találkoznom? Ki az, aki ilyen embereket képes emberek közé engedni, hogy tanítson? Nem számít, ha megtanulom a technikát, amit akar, akkor nem érdekel a véleménye. A nap hátralévő részében, vagyis a hat órában, amit adott, hogy ennyi idő alatt sajátítsam el a technikát sikerrel jártam. Ott egye meg a fene, alábecsült, de én akkor is bizonyítottam neki, hogy meg tudom tanulni. A válaszát, hogy még gyakoroljam figyelmen kívül hagytam, az nem nekem szólt, hogy igazolja saját magát abban, hogy nem vagyok elég ügyes. A másnapom szabad volt, így a korábban már tervbe vett ötletemet, hogy megnyitom a vállalkozást másnapra időzítettem.  Első dolgom volt, hogy a felvett inasomat figyelmeztessem a másnapi terveimre, hogy már reggel odaküldjem, hogy kitakarítson, és mire odaérek, minden kész állapotba legyen.  Szerencsére lelkes volt, így mindent úgy találtam reggel, ahogy szükségem volt rá. Megdicsértem, majd elkezdtem vevőket keresni, hátha valaki akar képet festetni. Nehéz volt megfelelő alanyt találni, de végül egy idős házaspár női tagja megszánt és rábeszélte a férjét, hogy festessék meg magukat. Közepes vászonra, egyéni háttérrel 800 ryu. Mondtam illedelmesen, amit a bácsi morogva, de kifizetett, hiszen a feleségének tetszett a kép és hát az asszony mindenek előtt. Később még eladtam két képet 500- 500 ryuért, amiből kifizettem a segédemet, 70 ryut kapott, ami egy jobb napon sem jött volna össze, ha limonádét árul a parton. Másnap újra edzés, kimentem az edzőterepre, a nő csak késve érkezett oda, hogy aztán tanítson egy egyszerű technikát. A technika az ayatori// fonaljáték névre hallgat és a drótcsévélő technika tovább fejlesztett változata. A tanulás nem volt nehéz, hiszen nem sokban tért el a korábban említett technikától. Már az este kaptam egy levelet, hogy a Djuka birtokra várnak, hiszen fontos küldetésük van a számomra, amit a klánnal együtt hajtok végre, így a tanulás befejeztével egyből az említett helyre mentem.

//Helyszínek és kalandok:
Telihold kaland befejezés (Hold országa- Nazo sziget) Mesélő: Rikudou sennin
Sakura fubuki no jutsu képzés (Fű országa- erdőségek) Mesélő: Hinata
Harigane Saku // drótkötél technika (Hold országa- Kiképzőterepek) Mesélők: Simura Danzou, Rikudou sennin, Deidera
bolti eladás (Hold országa- Tomoko festőüzlete) mesélő: Deidera
Ayatori // fonaljáték (Hold országa- Kiképzőterek) Mesélők: Deidera, Pein
Tábor újratöltve kezdete (Hold országa- Djuka birtok) Mesélő: Pein
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Hidan on Kedd Jún. 23 2015, 05:53

+5 chakrával jutalmazom a bővítményed, valamint a képekért kapott 1730 ryout, az inas bérét is beleszámolva. SZJA-t nem vonok le, de csak ha megígéred, hogy nem leszel ilyen szűkmarkú a segédeddel Very Happy

Unazaki Ashura
Ago
Hana Fujishima
Itanashi
Hamacho Yoshitaro
Kuro
Ayanokoji Takashi

"Nagyon hiszek a bolondokban; ezt hívják a barátaim önbizalomnak."
Hidan
Mesélő

Adatlap
Rang: Akatsuki
Chakraszint: wat?

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko on Szomb. Dec. 31 2016, 18:07

Bővítmény tartalma: Harigane shaku no jutsu// Drótkötél technika, Ayatori // Fonaljáték, egy nap festés, Tábor újratöltve, vállalkozás indítása

[url= http://narutohun.niceboard.org/t257p125-kikepzoterepek#31561]tanulás és eladás[/url]

Burakumma visszatérése:
Djuka birtok

Ninja akadémia
külvárosi lakónegyed
tengerpart
Rakushou sziget

Utolsó nagyobb kaland, amiről írtam az a Teli hold volt, ami óta sok minden történt az életemben. Sok olyan dolog, ami bizonyos irányba vitt el vagy szomorúsággal töltött el és célt adott az életemnek. Egy olyan ajándékkal is meglepett az élet, amit nem akartam és szívesen visszaadnám az eredeti tulajdonosának, de erre sajnos nincs lehetőségem és az erőmet is meghaladja, itt a Kabutotól kapott átokpecsétre gondolok. Az elmúlt időszakot tanulás, tanulás és még több tanulás töltötte ki, még ha voltak olyan leckék, amire az ember, de még egy shinobi sem kíváncsi.
Ahogy írtam a tanulás az életem részévé vált, hol technikai szinten, hol az élet mutatott új lehetőséget a fejlődésre. Kezdetnek két technika, amit elsajátítottam, ezek a harigane shaku no jutsu // drótkötél technika és az Ayatori // Fonaljáték. Nagyon jó érzés volt, hogy megérkezvén a Teli hold kalandról szinte egy szusszanásnyi időm sem volt, mikor egy erőszakos nőszemély kopogott és leordítva a fejemet a kiképzőterepre rendelt, hogy felmérjen, mint valami újonc gennint, aki épp csak kiszabadult az akadémiáról és arra vár, hogy csapatba osszák. A kiképzőterepre érve további oltásokat kaptam, hogy azért küldték, hogy ninját faragjon belőlem, és ha alkalmasnak talál, akkor technikát tanítson. Gondolatban elküldtem mindenhova, ahol ember valaha járt vagy nem, de ki nem mondtam, hogy mit képzel magáról, lehet, hogy rangban felettem áll, de épp most jövök vissza egy olyan küldetésről, ahol megváltoztattam Getsugakure jövőjét és a területeinket is bővítettük. Mesterre nézve legalább annyira nem kívánja ezt a procedúrát, mint én, legalább ebben egyetértünk, mind a ketten máshol, bárhol, szívesebben lenne, mint ebben az időben, de nem tehetünk ellene, hiszen van vezető, aki néha megmondja, hogy ki hol legyen, nem törődve a beosztottak érzéseivel, ha másban nem igazán. Ő nem tudom, hogy mit akar, én leginkább feküdni és nem gondolni semmire, legalábbis a mai napi tervem ez volt, aztán ki tudja, hogy mit hoz a holnap, mert vannak terveim és céljaim, amit el akarok érni, mind a shinobik között, mind az életben. A „felmérés” lényegi része nem érkezik el, csak annyit mond a nő, hogy mondjam el mihez értek. Legalább tudja, hogy egyikünknek sincs kedve az egészhez. A technika tudásom nem túl tág még ekkor, néhány elemtelen technikán, pár tinta technikán és egyetlen tűz technikám van, amire szorítkozhatok, remélve hogy bővülni fog. Nem igazán látom értelmét a dolognak, hiszen van egy aktám, amiben mindent vezetnek. Ekkor jött a meglepetés, ami nem más volt, mint egy technika, amit a nő hajlandó volt megtanítani. Hirtelen drótok kerültek elő a föld alól mindenhonnan, majd úgy megkötözött, hogy megmozdulni sem tudok úgy, hogy bele ne akadjak valamelyik drótba. Körbenézek és észreveszem, hogy a nő kezéből indulnak és a környező fákon érnek véget. A nő magyarázata további felvilágosítással szolgált a technikát illetően. Már az elején tetszett a technika, de még inkább megtetszett, hiszen a senbonos technikák mellett a drótos technikák érdekelnek, így ez egy olyan lehetőség, ami sokban előremozdít ebben az irányba. A nő nem épp kedves velem, sőt úgy bánik velem, mint egy ronggyal, pedig most látom először. Ilyen a stílusa, bele kell törődni, ami nem nehéz, de akkor is bántó. Most tértem vissza a telihold kalandomról, ahol gyarmatosítottuk a szomszédos szigetet, aminek én is része voltam. Csapdába esve kénytelen voltam végig hallgatni a mondandóját, majd aki jól végezte dolgát közölte, hogy 6 órám van megtanulni és eltűnt. Mivel a drótok nem tűnnek el, így azokat használom a technika elsajátítására. Több megoldás is az eszembe jut, amiből többet is kipróbálok és tanulok, de végül a hatodik óra végére éppen csak sikerül elsajátítanom elfogadható szintre. A nővel még egy kicsit gyakoroltunk, aminek a végére sikerül a nőt kielégítő szintre megtanulnom. ~Kielégületlen p.csa, meg kéne sakkozni utána lehet, hogy jobb kedve lenne.~ Ezzel a gondolattal távozok a kiképzőterepről    és megyek a kissegédemhez, hogy közöljem vele, hogy holnapra kinyitunk az üzlettel.  Ahogy elintézem a gyerekkel a dolgaim, megbízva őt, hogy nyolcra legyen kész és majd én is megyek fél kilencre nyitni. A technika tanulása, egyből a visszatérésem után, kivette az erőmet, így vacsora és zuhanyzás után egyből ágynak esek. Reggel korán kelek, de alig bírok felkelni, aztán erőt veszek magamon és végül időben kiérek a partra és dolgozni kezdek. Egész napom elmegy gyorsan, de egyetlen képen kívül sajnos nem tudok komolyabb bevételt felmutatni. Lesz ez még jobb is!
 Másnap újabb tanulás. A nő egy kicsit megvárat, majd egy fantáziátlan, de hasznos technikát tanulok, ami az Ayatori // fonaljáték nevet viseli. Alig fél óra alatt elsajátítom a technikát, de a nő késése miatt így is késésben vagyok a Djuka birtokról, ahova már rohanok is.
Természetesen sikerül elkésnem a megbeszélésről, mivel még a készleteim egy részét is fel kell töltenem, lévén a küldetésről haza érve egyből a tanulásé lett a főszerep. Kodomo elmagyarázta a küldetést, majd Hiashival és Améval a ninja akadémia környékére mentünk, hogy felderítsük a környéket. Ötletelünk, majd néhány diákot kérdezünk meg, hogy láttak-e valamit. Szerencsénk van, mert belebotlunk néhány tanoncba, akik ugyan nagyzási vágyból is, de elárulták, hogy láttak ilyet és el is mondják, amit tudnak. Szerencsénk van, mert így a nyomukra tudunk bukkanni. Az információk alapján a külvárosi lakónegyedhez mentünk, ahol Kodomoék már javában harcoltak. Kodomo már hatástalanított néhány ninját és a kikérdezésükön ügyködik, amit megtudtunk Narahiko jelentése alapján. Kodomohoz érve, aki közben befejezte a vallatást, újabb parancsot kapunk. Én levelet írok a falu és a klán vezetésének, amit a tintaszállító technika segítségével jutok el a címzetthez. Aztán mi is visszavonulót fújunk, mert Kodomo ezt a parancsot adta, majd hadba kezdett. Egy robbanás és villám rázza meg a környéket. A robbanást nem tudom kihez kötni, de a villám biztos nem Kodomo műve, hiszen a Djuka klán specialitása a Yugeton // gőz elem, amihez tűz és víz kell, nem pedig villám. A faluba visszaérve gyorsan tudatosul bennünk, vagyis inkább közlik, de ez már részletkérdés, hogy az erősítés elment és mi is visszatérhetünk Kodomohoz. Kodomo és Ame a támadó osztag volt a többi harcedzett veteránnal, míg engem háttérbe küldtek, hogy a hátvéd legyek. Igen, arra is szükség van, de azért nem esik jól, hogy nem mehetek én is a frontra harcolni, mint Kodomo és Ame. Háttérben csendben vonulunk a Tábor felé, hogy a menekülő ellenfelet elkapjuk. Nem tudtuk, nem tudhattuk, hogy sokkal nagyobb az erő, amivel szembe kell nézni és nem igazán lesz menekülő ellenség. Aztán megkaptuk a jelet és elindultunk. Útban a palota felé, amit időközben észrevettünk, megtaláltuk Ryuu-t, akit a Burakkuma rabolt el. Elmondta, hogy miket látott, C és B tetoválású embereket látott és végzett egy chuunin rangú ellenféllel. Egy kicsit kételkedtünk, hogy valóban ő az és hogy mit tettek vele, de elég meggyőző volt. Megkért, hogy ha megkattan, akkor öljem meg, de ezt csak az én fülembe suttogja. Adok neki egy kést és némi energiatablettát, amitől egy kicsit jobban érzi magát, de így is elég gyászos a helyzete. Nem sokat haladtunk előre, mikor a szemünk elsötétült, nem látunk semmit, majd a következő pillanatban mind két oldalról elkapnak, amire egyből reagálok és az egyik támadót hatástalanítva támadnék az oboro bunshinnal, de ekkor a testem megmerevedik és képtelen vagyok mozdulni. A következő pillanatban az Otokage előtt állok és Ryuu egyből támadásba lendül, de az otokage egyszerűen bármiféle kézpecsét vagy technika használat nélkül állította meg és kötötte gúzsba, ahogy engem korábban valaki más. Ekkor én is támadásba lendülök és egyből a csúszómászó otokagét veszem célba, akit sajnos nem tudok meglepni, mert a köztünk lévő különbség akkora, mint egy újdonsült gennin és egy kage között. A küldetés körülbelül annyira kívánatos, mint korábban az edzés azzal a kellemetlen nővel. Gyorsan történnek a dolgok és a következő pillanatban már megérkezik Kodomo, majd azt veszem észre, hogy omlik a vár, mi pedig egy háromfejű kutya mellett menekülünk lefelé. Jó lenne egy technika, amivel repülő lényt hozhatnék létre a tintából, mert úgy könnyen elmenekülhetnénk. A kígyó megmenekült és mellettünk állt, majd kézpecsétekbe kezdett aminek hatására egy koporsó jelent meg, amiből eddig ismeretlen ember lépett elő, akit egyelőre nem láttunk. A dolgok itt aztán ismét felgyorsulnak, én magam pedig elvesztve az öntudatomat a további dolgokról már nem tudok, az utolsó emlékem az, hogy Kabuto egyik kígyója megharapott, majd fájdalom nyílalt végig a testemen és elájultam. Innentől kezdve már csak a későbbi történetek alapján tudtam összerakni a történteket és így tudtam meg Ryuu halálát is. Nem tudtam elhinni, hogy a barátom ilyen véget ért, de az élet folytatódik és ha másért nem, az emlékéért élnem kell és tennem a dolgomat.

//Voltak kérdéses dolgok és az idő szükössége miatt nem minden lett kikerekítve, de nem is nagyon volt mit. Ha eltüntek a bekezdések, az a word és az oldal közötti konverzió miatt történt.//
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Hatake Kakashi on Szomb. Jan. 14 2017, 11:58

Feltámadásom első lépéseként a te irományod került a kezembe. Sajnos kicsúszott a staff markából a karaktered bővítménye, de ami késik nem múlik.

+6 Ch és egy Kakashiféle fejvakarós, késős tekintet a jutalmad.

Üdv az A rangon! ^^

Mesélések:  Ayanokoji Hinami, Ayanokoji Ikari, Ayanokoji Nozomi, Kenshiro Izuna-Kenshiro Mika, Lanmao, Kawajiri Satoshi, Hyuuga Emi
Hatake Kakashi
Mesélő

Specializálódás : Csendben maradás

Adatlap
Rang: Brutál Ízű Gombóc
Chakraszint: Yeah boiii

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom